reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

A ja zaczelam 10 cykl staranek:-(
A powiedzcie mi kochane tempke sie mierzy od 1 dc czy mozna zaczac po@ ? Bo w czasie @ to tak mi sie to nie usmiecha:baffled:
 
reklama
A ja zaczelam 10 cykl staranek:-(
A powiedzcie mi kochane tempke sie mierzy od 1 dc czy mozna zaczac po@ ? Bo w czasie @ to tak mi sie to nie usmiecha:baffled:
powinno mierzyc sie od samego poczatku ale mozesz zaczac kilka dni po.(w sumie najwazniejsze sa te temperatury przed owulacja).ja mierze w ustach wiec problemu nie ma.Wydaje mi sie to duzo wygodniejsze.No i elektronicznym bo duzo szybciej.
p.s.oby to byla szczesliwa dziesiatka!ja tez kolejny zaczelam.glupie dni z @.nic zdzialac nie mozna
 
Ja dziś rano byłam na badaniach hormonalnych... jutro po południu wyniki - dobrze, że tak szybko, bo ciekawość mnie zżera.
 
dziewczyny kiedy pojawiają sie pierwsze mdłości??
ja czesto slyszalam ze mdlosci wystepuja troche pozniej niz po zaplodnieniu.Tutaj cytat :"Nudności i wymioty występują od 6.-8. tygodnia i zazwyczaj trwają do 12.-14. tygodnia ciąży. Należy podkreślić, że wymioty i nudności nie są symptomami ciąży w pierwszych dniach po zapłodnieniu. Występują dopiero po 6 tygodniu"
a calosc na Objawy ciąży
 
ja czesto slyszalam ze mdlosci wystepuja troche pozniej niz po zaplodnieniu.Tutaj cytat :"Nudności i wymioty występują od 6.-8. tygodnia i zazwyczaj trwają do 12.-14. tygodnia ciąży. Należy podkreślić, że wymioty i nudności nie są symptomami ciąży w pierwszych dniach po zapłodnieniu. Występują dopiero po 6 tygodniu"
a calosc na Objawy ciąży
ja gdzieś czytalam ze moga pojawic sie w 4-5 i jestem troche zdezorientowana, zreszta wszedzie pisza co innego :(
 
A u mnie narazie cisza na horyzoncie o godz 15 bylo pare kropelek brazowych i jak narazie cisza pewnie juz rano porzadnie da o sobie znac:baffled:.
A wiec chyba pospieszylam sie z tym suwaczkiem bo chyba od jutra powinnam zaczac sie liczyc jak jest krwawienie a nie plamienie???:eek: Hmm a wy jak liczycie ten pierwszy dzien??
 
reklama
hej dziewczyny,toz znowu ja;)

ja gdzieś czytalam ze moga pojawic sie w 4-5 i jestem troche zdezorientowana, zreszta wszedzie pisza co innego :(

ronzie kobiety maja.ale koleznaka miala jakos od dnia spodzewnej @ mdlosci.
ja na szczescie nie mialam:-)


A u mnie narazie cisza na horyzoncie o godz 15 bylo pare kropelek brazowych i jak narazie cisza pewnie juz rano porzadnie da o sobie znac:baffled:.
A wiec chyba pospieszylam sie z tym suwaczkiem bo chyba od jutra powinnam zaczac sie liczyc jak jest krwawienie a nie plamienie???:eek: Hmm a wy jak liczycie ten pierwszy dzien??

ja sie ostatnio pytalam swojego gina i powiedzial ze no od krwawienia.
bo ja kiedys to mialam tak ze pol dnia plamienie potem krwawienie.a teraz mam tak ze 2dni przed @ mam plamienie a potem @
i do tego ostatnio zawsze rwie mnie prawy bark przed @.czyzby cos z mineralami albo hormonami?
 
Do góry