reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam kochane. Nadal mam lekkie ciemno brazowe plamienie a okresu brak:eek: moze popoludniu sie rozkreci. Ja juz nie wiem co sie dzieje moze to przez te cysty na jajnikach:-(.
o godz 11 sie rozkrecilo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochana trzymam kciuki by tym razem się udalo:tak:

No niestety i tym 5 razem się nie udało:-( zaczynam wrzucać powoli na luz...Ty razem było książkowo. Na 2 dni przed terminem @ spadła mi temperatura do 36,3 i jak w zegarku szwajcarskim w 30 dniu cyklu dostałam okres. Dzisiaj mamy 6 dc więcobiecałam sobie, że w tym miesiącu podejmę ostatnią próbę, ale już taką na luzie. Jak się uda to będzie super a jak nie to chyba wezmę na parę miesięcy L4 - od zachodzenia w ciążę i wrócę do tematu w 2010 roku...
 
Hej kochane moje! :*

Byłam wczoraj u ginka ;) i jejku.. zobaczyłam pikające serduszko :) moje dzidzi ma juz 25 mm :) według USG jestem 9 tyg i 5 dn ciąży i wypada mi termin na 28.02.2010 ;D Czyli dzidzi bardzo szybko rośnie :) ale według lekarza zostaje 6 marzec ;] Ale się okaże czy mój Skarbek nie wywinie mi numeru ;)

Pozdrawiam kochane :*:*:*
 
No niestety i tym 5 razem się nie udało:-( zaczynam wrzucać powoli na luz...Ty razem było książkowo. Na 2 dni przed terminem @ spadła mi temperatura do 36,3 i jak w zegarku szwajcarskim w 30 dniu cyklu dostałam okres. Dzisiaj mamy 6 dc więcobiecałam sobie, że w tym miesiącu podejmę ostatnią próbę, ale już taką na luzie. Jak się uda to będzie super a jak nie to chyba wezmę na parę miesięcy L4 - od zachodzenia w ciążę i wrócę do tematu w 2010 roku...
u mnie od samego poczatku jest ksiazkowo i nadal dziecka jak nie bylo,nie ma.Cykle regularne,owulacje regularne co potwierdzaja obliczenia,temperatura,sluz i testy owulacyjne;starania w dni plodne no a potem wlasnie jak w zegareczku z 36,8-36,9 robi sie 36,3 i przychodzi @ ...sama juz nie wiem.Niby nie jest to nienormalne tzn staranie kilkumiesieczne ale mnie to meczy i doluje.Postanowailam dzialac i mimo kolejnych,jeszcze nierozpoczetych staran ide na jakis przeglad do lekarza.Byc moze to co niewielkiego;czegos za duzo,czegos za malo a inaczej tylko bede sie glowiec.powodzenia
 
No niestety i tym 5 razem się nie udało:-( zaczynam wrzucać powoli na luz...Ty razem było książkowo. Na 2 dni przed terminem @ spadła mi temperatura do 36,3 i jak w zegarku szwajcarskim w 30 dniu cyklu dostałam okres. Dzisiaj mamy 6 dc więcobiecałam sobie, że w tym miesiącu podejmę ostatnią próbę, ale już taką na luzie. Jak się uda to będzie super a jak nie to chyba wezmę na parę miesięcy L4 - od zachodzenia w ciążę i wrócę do tematu w 2010 roku...
Przytulam Kochana..:-( Ale nie trac nadzieji..:tak:

Hej kochane moje! :*

Byłam wczoraj u ginka ;) i jejku.. zobaczyłam pikające serduszko :) moje dzidzi ma juz 25 mm :) według USG jestem 9 tyg i 5 dn ciąży i wypada mi termin na 28.02.2010 ;D Czyli dzidzi bardzo szybko rośnie :) ale według lekarza zostaje 6 marzec ;] Ale się okaże czy mój Skarbek nie wywinie mi numeru ;)

Pozdrawiam kochane :*:*:*
Bosko:tak::-) Ja się nie moge doczekac usg, mam na 12 sierpnia..:tak: I nie moge się doczekac kiedy moja dzidzia wskoczy do trzeciego okienka;-):tak::-D

3 dzien sie spoznia:-) a dzis temp wzrosla:-D wiec moze...
Kochana sikaj na testa:tak::-D Ja robiłam test dzień czy dwa przed spodziewana miesiączką i wyszła słaba druga kreseczka, a sikalam o 18:00:tak:Także trzymam kciuki:tak::-)
 
robiłam wczoraj, bo mój skarb nie mógł się doczekać, ale niestety negatywny. Jednak poczekam jeszcze i najwyzej pojde do gin. Moja znajoma robiła 5 testów i wszystkie wyszly negatywne a była w ciąży, więc ciągle mam nadzieję. Najlepsze było wcozraj wieczorem, tak mnie bolał brzuch, że byłam 100% pewna, że w nocy dostane @, nawet sie zabezpieczyłam na wypadek, a tu nic!!! Nawet pół kropli, no i temp przez @ powinna spaść a u mnie rośnie, nieznacznie, ale rośnie. Poczekam do poniedziałku jak nie przyjdzie @ to zrobię sobie wycieczkę do gin, albo zobaczę czy na tej wsi u mnie można zrobić betę, bo z bety to już chyba na 100% wychodzi???
 
reklama
robiłam wczoraj, bo mój skarb nie mógł się doczekać, ale niestety negatywny. Jednak poczekam jeszcze i najwyzej pojde do gin. Moja znajoma robiła 5 testów i wszystkie wyszly negatywne a była w ciąży, więc ciągle mam nadzieję. Najlepsze było wcozraj wieczorem, tak mnie bolał brzuch, że byłam 100% pewna, że w nocy dostane @, nawet sie zabezpieczyłam na wypadek, a tu nic!!! Nawet pół kropli, no i temp przez @ powinna spaść a u mnie rośnie, nieznacznie, ale rośnie. Poczekam do poniedziałku jak nie przyjdzie @ to zrobię sobie wycieczkę do gin, albo zobaczę czy na tej wsi u mnie można zrobić betę, bo z bety to już chyba na 100% wychodzi???
Tak, racja.. beta na 100% jest pewniakiem:tak:Trzymam kciuki Kochana:tak:
 
Do góry