reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Cześć dziewczyny no i chyba przyszła ta @. wczoraj wieczorem 26 dc plamiłam świeżą krewką, dzis rano niby jeszcze nic ale to na pewno wykluje się porządna @ i to tyle dni wcześniej. Więc zaczynamy od nowa.Dziewczyny a ja wam życze aby teśikowanie było owocne w dwie krechy.
 
reklama
ewka - o ile dobrze pamietam, podejrzewaja u Ciebie pcos, tak? robilas jakied badania hormonalne?
Tak robilam badania hormonalne , powiedziano mi ze badania sa wporzadku.Teraz czekam na list ze szpitala do specjalisty.Ale te badania byly robione wszystkie w jednym dniu tzn. 14 dzien cyklu:szok:. Chodzilo o to zeby miec komplet badan potrzebnych do skierowania mnie dalej .....bezsensu no ale coz to jest uk:eek:.
 
Witajcie dziewczyny. Ja tak jak wy wszystkie staram sie zajsc w ciaze.Nie mam jakiejs takiej obsesji na tym punkcie ale powoli sie wciagam ;)
Okres mam dostac dopiero okolo 8 lipca ale juz teraz dziwnie sie czuje mianowicie mam wrazliwe piersi, sutki jakos sie powiekszyly i dziwnie boli mnie w dole brzucha czuje tak juakby mi tam jakis balon ktos pompowal do tego jakies dziwne bole w krzyzu. Moze sa to jakies obiawy? Ale jesli tak to bylby dzis dopiero 10 dzien po zaplodnieniu.Myslicie ze tak wczesnie ciaza daje juz o sobie znac?
Dodam ze to moja druga ciaza i w pierwszej wiedzialam ze jestem w ciazy czulam to a teraz tak zaczynam coraz bardziej wierzyc.... Co wy na to?
 
Kochana bedzie dobrze , niestresuj sie tak ja przez osiem cykli robilam testy i widzialam tylko jedna kreske:-(....wiem jak to boli .A w tym cyklu postanowilam ze nie bede robila testu , ale jak jestem w sklepie to ciagnie mnie do polki z testami:sorry:. Poczekaj jeszcze te dwa dni... trzymam kciuki za ciebie;-) i glowa do gory!
Ja zrobie dopiero test jak mi sie @ spozni w co bardzo watpie:-(. wiec pewnie zaczne 10 cykl staran ..ech,,,
dobrze nie jest:( jak zerkniesz na moj nowy suwaczek to chyba wszystko jasne...
 
dobrze nie jest:( jak zerkniesz na moj nowy suwaczek to chyba wszystko jasne...
nie jest ale bedzie ! U mnie chyba @ sie powoli rozkreca .To jest pierwszy cykl bez duphastonu bo mialam niski progresteron i chyba znuff to samo :baffled: mam jasno -bezowe plamienie tzn. bylo tylko kilka kropel i narazie cisza brzuch cholernie boli a @ planowo ma przyjsc za 2 dni. Ech... myslalam ze juz sie pozbylam tych plamien.
I nie zadreczaj sie tak ja wiem jak to boli jak sie czeka , obserwuje robi testy i...dupa ja zaczne juz 10 cykl:-(
 
nie jest ale bedzie ! U mnie chyba @ sie powoli rozkreca .To jest pierwszy cykl bez duphastonu bo mialam niski progresteron i chyba znuff to samo :baffled: mam jasno -bezowe plamienie tzn. bylo tylko kilka kropel i narazie cisza brzuch cholernie boli a @ planowo ma przyjsc za 2 dni. Ech... myslalam ze juz sie pozbylam tych plamien.
I nie zadreczaj sie tak ja wiem jak to boli jak sie czeka , obserwuje robi testy i...dupa ja zaczne juz 10 cykl:-(
nie strasz mnie:baffled:.choc przypomniala mi sie znajoma z pracy ktora wlasnie w 10 cyklu zaszla w ciaze (i teraz jakos ma rodzic).jej sie to wydawalo normalne!Z takim luzem to mowila.mam nadzieje ze los mnie i moja psychike oszczedzi ale poki co zaczynam 5...No bo co zrobic?ja juz mam umowione wizyty na badania (przede wszystkim hormonalne) oraz zaopatrzylam sie w wiesiolka i zestawik dla kobiet starajacych sie...
 
nie strasz mnie:baffled:.choc przypomniala mi sie znajoma z pracy ktora wlasnie w 10 cyklu zaszla w ciaze (i teraz jakos ma rodzic).jej sie to wydawalo normalne!Z takim luzem to mowila.mam nadzieje ze los mnie i moja psychike oszczedzi ale poki co zaczynam 5...No bo co zrobic?ja juz mam umowione wizyty na badania (przede wszystkim hormonalne) oraz zaopatrzylam sie w wiesiolka i zestawik dla kobiet starajacych sie...
Nie strasze nawet sie nie waze;-). Dobry pomysl z tym wiesiolkiem , kochana bedzie dobrze i nie bede pisala zebys dala na luz.. bo wiem ze to nie takie proste.
 
Nie strasze nawet sie nie waze;-). Dobry pomysl z tym wiesiolkiem , kochana bedzie dobrze i nie bede pisala zebys dala na luz.. bo wiem ze to nie takie proste.
Wiesiolek biore (do tej pory byl w jakims innym zestawie ale nie jakies ogromne ilosci) bo o ile pamietam w pierwszych dwoch cyklach nie mialam chyba tego jajkopodobnego sluzu.Dopiero jak zaczelam cos z weisiolkiem.teraz zwiekszam dawke oraz mam zestaw witamin oraz innych ******* typu castagnus czy cos taiego.tez niby pomaga.tonacy brzytwy sie chwyta.Mam tylko nadzieje ze ze mna nic powaznego sie nie dzieje a co do luzu...hmmm,fajnie byloby miec taki guzik ktory wylaczy nasze mysli i zamartwiania od czasu do czasu ale takiego guzika niestety nie posiadamy.teraz czekam tylko na wakacje i mam nadzieje ze to mnie troche wyrwie od tego myslenia
 
Wiesiolek biore (do tej pory byl w jakims innym zestawie ale nie jakies ogromne ilosci) bo o ile pamietam w pierwszych dwoch cyklach nie mialam chyba tego jajkopodobnego sluzu.Dopiero jak zaczelam cos z weisiolkiem.teraz zwiekszam dawke oraz mam zestaw witamin oraz innych ******* typu castagnus czy cos taiego.tez niby pomaga.tonacy brzytwy sie chwyta.Mam tylko nadzieje ze ze mna nic powaznego sie nie dzieje a co do luzu...hmmm,fajnie byloby miec taki guzik ktory wylaczy nasze mysli i zamartwiania od czasu do czasu ale takiego guzika niestety nie posiadamy.teraz czekam tylko na wakacje i mam nadzieje ze to mnie troche wyrwie od tego myslenia

Chyba każdy chciałby mieć taki guzik...Kurcze smutno Mi się zrobilo jak zobaczyłam Twój nowy suwaczek...Kochana moze tym razem się uda,musi się udać...Ja juz tez czekam jak na szpilkach,ale moja nadzieja na brak @ jest coraz mniejsza!!!
 
reklama
Chyba każdy chciałby mieć taki guzik...Kurcze smutno Mi się zrobilo jak zobaczyłam Twój nowy suwaczek...Kochana moze tym razem się uda,musi się udać...Ja juz tez czekam jak na szpilkach,ale moja nadzieja na brak @ jest coraz mniejsza!!!
Mnie tez jest smutno,przykro ze znow nic z tego choc myslalam ze tym razem wlasnie sie udalo...No i przykro mi jest kiedy pomysle ze jutro dopiero testowac mialam.W myslach,kazdego miesiaca wyobrazam sobie jak i kiedy powiem kazdemu a jak na razie nie moge powiedziec nic.myslalam ze nie bede plakac jak @ przyjdzie i nawet nie zrobilam tego od razu ale sie rozkleilam kiedy przygotowywalam sie do pojscia do pracy,kiedy potwoernie bolal mnie brzuch.pomyslalam sobie ze wcale nie chce isc do pracy,do innych ludzi.ostalam w domu.jutro i tak mam wolne wiec moze do czwartku sie pozbieram...Najgorsze sa w zasadzie te pierwsze dni kiedy jeszcze @ trwa,kiedy nic wlasciwie nie mozna robic nawet starac sie.robi sie nieco lepiej gdy mamy dni plodne.Teraz z utesknieniem czekam by kolejny tydzien minal bo wtedy mam w koncu wakacje i wyrwe sie z domu na troche.Umowilam sie tez z dwoma lekarzami moze cos poradza.
 
Do góry