reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

co jeszcze zauważyłam: mam takie dziwne, jakby o powiedzieć - "pełne w środku" piersi, mam nadzieję, że mnie rozumiecie, no i zaczynają boleć z boku. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam!!! Nawet mój mąż sam z siebie stwierdził, że wyglądają jakośinaczej. Nadal brak @, białawy sluz..., temperatura stała, aż boję się cieszyć, że może się w końcu udało:sorry2:
 
reklama
co jeszcze zauważyłam: mam takie dziwne, jakby o powiedzieć - "pełne w środku" piersi, mam nadzieję, że mnie rozumiecie, no i zaczynają boleć z boku. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam!!! Nawet mój mąż sam z siebie stwierdził, że wyglądają jakośinaczej. Nadal brak @, białawy sluz..., temperatura stała, aż boję się cieszyć, że może się w końcu udało:sorry2:
Kochan to na pewno Fasolka:tak::-D Śłuz, temperatura, piersi.. istna Fasoleczka:tak::-D
 
co jeszcze zauważyłam: mam takie dziwne, jakby o powiedzieć - "pełne w środku" piersi, mam nadzieję, że mnie rozumiecie, no i zaczynają boleć z boku. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam!!! Nawet mój mąż sam z siebie stwierdził, że wyglądają jakośinaczej. Nadal brak @, białawy sluz..., temperatura stała, aż boję się cieszyć, że może się w końcu udało:sorry2:
u mnie tylko nudności i odbijanie, @powinnam doztać wczoraj i ieszcze ze 2 dni przed powinnam mieć plamienie a tu ani jednego ani drugiego i jeszcze dzisiaj jedna kreska na teście :-(
 
ja na początku nie miałam żadnych objawów, dopiero tak od 6 tyg kiedy już ciążę miałam potwierdzoną przez lekarza, zaczęły bóle piersi i kłucie w podbrzuszu, a chwilę później mdłości i senność. Wcześniej miałam ból jak przed @ i tylko ta małpa nie przychodziła i dlatego zrobiłam test.
 
S-Pinka mnie też piersi bolały na początku ciąży tak bardziej z boku. Czułam się też jakbym w każdej miała worek z mokrym piaskiem :) tak mi ciążyły :) jeśli @ ci się spóźnia a masz podwyższoną tempkę to baaaaaardzo możliwe że to fasolinka/fasolinek :) ze mną tak było. W 4 dniu spóźnienia przy tempce powyżej 37st. C. ujrzałam na teście 2 kreseczki. :) teraz jestem w 29 tygodniu i już bliżej niż dalej bym była ze swoim synkiem (bo ma być synek) :) i też się bałam uwierzyć że to już TO. na dodatek po drugim teściku który zrobiłam (pozytywny), pobiegłam do ginki a ta miała urlop 2 tygodnie !!!! ale warto było czekać :) dyskretne gratki dla Ciebie :)
 
Ostatnia edycja:
uryssa jak się czujesz ?:) bo ja już coraz bardziej "wysiadam" :) zaczynają się typowe dolegliwości kiedy TEN dzień jest już tuż tuż. Bolą mnie plecy, łapią mnie skurcze łydek, nie mogę się schylać a maleństwo kopie jak piłkarz na boisku :)
 
5 dzien brak @ no i raczej jej nie widac na horyzoncie...:-) zrobiłam znów test i negatywny :baffled: doszlam do wniosku, ze szkoda kasy na te gówna i jesli do czwartku nie przyjdzie @ to idę na betę. Postanowione. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby się okazało, że na mnie testy "nie działają"...:confused:
 
5 dzien brak @ no i raczej jej nie widac na horyzoncie...:-) zrobiłam znów test i negatywny :baffled: doszlam do wniosku, ze szkoda kasy na te gówna i jesli do czwartku nie przyjdzie @ to idę na betę. Postanowione. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby się okazało, że na mnie testy "nie działają"...:confused:
a jakiej firmy test robiłas u mnie 3 dni temu powinna sie pojawic@, wczoraj robilam test i tez negatywny
 
reklama
Do góry