reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Czesc dziewczynki:-).A ja czekam na @ nie testuje bo i po co i tak przylezie.W tym cyklu nie mierzylam tempki a nawet niewiem czy mialam owu:eek: Bo tak:12,13,14 mialam ostre bole podbrzusza ,klucie jajnikow, sluz ale suwaczki i kalendarzyk wyznaczyly mi owu 17,18 no i zaczelam robic testy owulacyjne 15-ego i 15 mi jedynie wyszla druga kreska bardzo bardzo blada a pozniej juz nic:eek:. A 16 bylam na usg i mi powiedzieli ze niewiedza czy mialam owu ze ChYBA nie:no:. ale dzis tak z ciekawosci zmierzylam o 11 wiem ze ta temp. sie nie liczy ale mialam 37,7:szok:. W tamtym cyklu jak mierzylam sobie tak w dzien (z ciekawosci:sorry:) to bylo 37,2:eek:. A od soboty czuje sie tak jak bym miala stan podgoraczkowy (chora nie jestem) a tempka pod pacha w normie . Dziwne to wszystko:oo:
Ah i sluz jakis taki wodnisty

Nie sugeruj się tą tempką kochana..

dzieki za fluidki, przydadza sie bo we czwartek jak nie przylezie @ to testuje.
Może w końcu sie uda.:zawstydzona/y:

Nie ma z co dziękować :) Oby Wam się udało! :)
 
a ja nie dosc ze sie uzaleznilam od forum to tez od testowania.to drugie uzaleznienie jest naprawde kosztowne i jak dotad nie przynioslo pozytywnych rezultatow:-(Wiem ze nie powinnam ich robic ale nie moge sie powstrzymac i przejsc przez jeden z tych ostatnich dni bez sprawdzenia....Wczoraj bylam bardzo optymistyczna a dzis juz nadzieje mnie opuszczaja(to tak przewaznie w 27 dc).jeszcze dwa dni...
 
a ja nie dosc ze sie uzaleznilam od forum to tez od testowania.to drugie uzaleznienie jest naprawde kosztowne i jak dotad nie przynioslo pozytywnych rezultatow:-(Wiem ze nie powinnam ich robic ale nie moge sie powstrzymac i przejsc przez jeden z tych ostatnich dni bez sprawdzenia....Wczoraj bylam bardzo optymistyczna a dzis juz nadzieje mnie opuszczaja(to tak przewaznie w 27 dc).jeszcze dwa dni...

Doskonale cię rozumiem z tym testowaniem,ja tak miałam w zeszłym miesiącu i w tym staram się powstrzymyswać,jakos daje rade ale jest ciężko.Jeszcze pare dni i wszystko się wyjaśni...oby test wyszedł pozytywnie;-)
 
a ja nie dosc ze sie uzaleznilam od forum to tez od testowania.to drugie uzaleznienie jest naprawde kosztowne i jak dotad nie przynioslo pozytywnych rezultatow:-(Wiem ze nie powinnam ich robic ale nie moge sie powstrzymac i przejsc przez jeden z tych ostatnich dni bez sprawdzenia....Wczoraj bylam bardzo optymistyczna a dzis juz nadzieje mnie opuszczaja(to tak przewaznie w 27 dc).jeszcze dwa dni...
Kochana bedzie dobrze , niestresuj sie tak ja przez osiem cykli robilam testy i widzialam tylko jedna kreske:-(....wiem jak to boli .A w tym cyklu postanowilam ze nie bede robila testu , ale jak jestem w sklepie to ciagnie mnie do polki z testami:sorry:. Poczekaj jeszcze te dwa dni... trzymam kciuki za ciebie;-) i glowa do gory!
Ja zrobie dopiero test jak mi sie @ spozni w co bardzo watpie:-(. wiec pewnie zaczne 10 cykl staran ..ech,,,
 
A oto i fluidki :tak:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I kciuki za Was moje drogie zaciśnięte:tak:
 
reklama
Kochana bedzie dobrze , niestresuj sie tak ja przez osiem cykli robilam testy i widzialam tylko jedna kreske:-(....wiem jak to boli .A w tym cyklu postanowilam ze nie bede robila testu , ale jak jestem w sklepie to ciagnie mnie do polki z testami:sorry:. Poczekaj jeszcze te dwa dni... trzymam kciuki za ciebie;-) i glowa do gory!
Ja zrobie dopiero test jak mi sie @ spozni w co bardzo watpie:-(. wiec pewnie zaczne 10 cykl staran ..ech,,,

ewka - o ile dobrze pamietam, podejrzewaja u Ciebie pcos, tak? robilas jakied badania hormonalne?
 
Do góry