reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Jestem Kochane!!
Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(
 
Jestem Kochane!!
Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(

kochana nie przejmuj sie tak bardzo bo to nic nie pomagaa wrecz przeciwnie... robilas testy i pokazaly 2 kreseczki... wiec jestes w ciazy... :-) to pewne :-) moze tyle pokazalo poniewaz zrobil ci normalne usg a nie dopochwowo... zobaczysz ze za 2 tyg ujrzysz juz cos wiecej :-):tak: wiec prosze cie-nie smutaj sie... my sie tu smucimy bo zajsc w ciaze nie mozemy a ty w ciazy jestes i smutac sie bedziesz??!! ;-) bedzie dobrze ;-) ja trzymam za was kciuki zeby wszystko bylo ok :tak:
 
kochana nie przejmuj sie tak bardzo bo to nic nie pomagaa wrecz przeciwnie... robilas testy i pokazaly 2 kreseczki... wiec jestes w ciazy... :-) to pewne :-) moze tyle pokazalo poniewaz zrobil ci normalne usg a nie dopochwowo... zobaczysz ze za 2 tyg ujrzysz juz cos wiecej :-):tak: wiec prosze cie-nie smutaj sie... my sie tu smucimy bo zajsc w ciaze nie mozemy a ty w ciazy jestes i smutac sie bedziesz??!! ;-) bedzie dobrze ;-) ja trzymam za was kciuki zeby wszystko bylo ok :tak:
Dziękuję Kochana..:tak:
 
Jestem Kochane!!
Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(

Agniesiak! a pamietasz, co ja pisalam o pecherzyku?? w 5 tygodniu bylo widac sam pecherzyk pusty (slowa lekarza: "nie wiadomo, czy cos tu sie w ogole z tego wykluje..."), a 6 dni pozniej juz bylo serduszko! wiec glowa do gory! za 2 tygodnie juz na 10000% zobaczysz malenstwo :-):-) ale z drugiej strony, jakis dziwny ten lekarz, ze usg przez powloki brzuszne na poczatku ciazy :confused:
 
Agniesiak! a pamietasz, co ja pisalam o pecherzyku?? w 5 tygodniu bylo widac sam pecherzyk pusty (slowa lekarza: "nie wiadomo, czy cos tu sie w ogole z tego wykluje..."), a 6 dni pozniej juz bylo serduszko! wiec glowa do gory! za 2 tygodnie juz na 10000% zobaczysz malenstwo :-):-) ale z drugiej strony, jakis dziwny ten lekarz, ze usg przez powloki brzuszne na poczatku ciazy :confused:
Hmmm ja tam się nie znam:-p No zobaczymy jak pójde 21 lipca co mi powie.:tak:
 
no tez sie dziwie czemu usg zwykle mialaś :confused: kurcze ja mam nadzieje ze moj gin mi zrobi dopochwowe usg i ze powie ze jest dzidzia ale ja jestem krocej w ciazy niz ty aga i cholernie sie zaczelam bac :no:

gagunia dziekuje jeszcze raz :tak:
 
no tez sie dziwie czemu usg zwykle mialaś :confused: kurcze ja mam nadzieje ze moj gin mi zrobi dopochwowe usg i ze powie ze jest dzidzia ale ja jestem krocej w ciazy niz ty aga i cholernie sie zaczelam bac :no:

gagunia dziekuje jeszcze raz :tak:

ja rozumiem ze sie boicie... a wiecie dlaczego tak jest?? bo jak ktos sie stara o dziecko to wlasciwie wie o ciazy najszybciej jak sie da i chce jak najszybciej do gina isc... a fasoleczka jest wtedy taka tyci tyci... natomiast kobiety ktore zaliczaja ,,wpadke'' dowiaduje sie pozniej o ciazy bo nie mysla tak o tym... i ida pozniej do gina dlatego tez one moga juz cos zobaczyc bo fasoleczka jest wieksza :-) wiec nie martwic mi sie tu prosze tylko uwaznie patrzyc i pozniej porownywac jak fasoleczka rosnie :-):-):-) bedziecie mialy porownanie a za 2 tyg Agniesiak85 to ty nie uwierzysz jaka duza fasolke masz :-):-):-) ne rosna jak na drozdzach :-):-):-) bo jak wy mi sie jeszcze zaczniecie dolowac to ja juz wogole popadne na maxa w depreche... :-) ciezarne usmiechac sie ale to juz!! :-);-) i glowa do gory ;-):tak:
 
no tez sie dziwie czemu usg zwykle mialaś :confused: kurcze ja mam nadzieje ze moj gin mi zrobi dopochwowe usg i ze powie ze jest dzidzia ale ja jestem krocej w ciazy niz ty aga i cholernie sie zaczelam bac :no:

gagunia dziekuje jeszcze raz :tak:
Twoj pewnei zrobi Ci dopochwowo i będzie dobrze:tak: Nie wiem czemu mi ten zrobił przez brzuch:confused: No cóż.. zobacze za dwa tygodnie co mi powie :tak:
Nie bój się, będzie dobrze:tak:
 
reklama
Do góry