reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ja mialam nawet cykle przeszlo 100 dni i nie pomoglo nic... a teraz jak w zegerku 29 dni... ostatni raz tak mialam jak tabletki antybralam ale to bardzo dawno bylo...

gaba82 GRATULACJE KOCHANA :)


A jakie tabletki uregulowaly tobie cykle ?:happy2:
Jeszcz jedna próba
Sliczne zdjatko,chyba nie pozostawia zadnych watpliwosci:tak:
Ja bralam castagnus 3m-ce , i mi nie pomogl wrecz przeciwnie . Obnizyl mi progresteron mialam przed @ plamienia jasno bezowe ktore trwaly 4 dni .No i musialam brac duphaston :-(,ah i puchlam po castagnusie:baffled:
Wiem ze nie musi pomoc,czytalam troszke o nim,i 90% opinii jest pozytywnych,wiem ze jeszcze zostaje te 10% no ale uwazam ze warto sprobowac:tak:zobaczymy jak bedzie.
 
reklama
boje sie ze mimo 3 testow i bety nie jestemw ciazy :-( dlaczego on tak krotko szukal mojej kuleczki ??:zawstydzona/y: kolezanka mlodsza o rok poszla w 3 tygodniu iazy do swojego ginekologa i ona dopiero po 10 minutach znalazla jej kuleczke a mi kurka minuty nawet nie szukal.... :wściekła/y: moze moj TŻ wykombinuje jakas kase to na piatek bede miala wyniki chyba umre do piatku.... dlaczego musi byc to wszystko takie skomplikowane :-(
biegnij po tesciora... to cie uspokoi... nie bedziesz sie tak martwic... uwierz ;-)
 
dziewczyny wyć mi się chce jak cholera :zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-:)-(
lekarz popatrzyl na wyniki wzial mnie od razu na usg dopochwowe i nic nie widzial chyba 1 minutke tylko zukal i nic ale powiedzial ze jajniki doronie wyglądają i macica powiekszona jest i mznaby powiedziec ze to wczesna ciąża ale jej nie widac i nie bedzie mnie owijal w bawelne ale jej nie widzi :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
zaraz sie załamie, płakałam juz w drodze do domu tylko ludzie sie dziwnie na mnie patrzyli.... a tak sie nastawialam ze mala kropelke chociaz obacze :-( i powiedzial ze mam jutro zrobic bete i to mi potwierdzi czy ciaza czy nie... bo po tygdniu powinnam miec juz ok tysiaca ... a ja moge dopiero 10 pojsc bo wyplata dopiero wtedy :( ku...wa chyba sie zastrzele zaraz :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y: jest mi cholernie przykro...

boje sie ze mimo 3 testow i bety nie jestemw ciazy :-( dlaczego on tak krotko szukal mojej kuleczki ??:zawstydzona/y: kolezanka mlodsza o rok poszla w 3 tygodniu iazy do swojego ginekologa i ona dopiero po 10 minutach znalazla jej kuleczke a mi kurka minuty nawet nie szukal.... :wściekła/y: moze moj TŻ wykombinuje jakas kase to na piatek bede miala wyniki chyba umre do piatku.... dlaczego musi byc to wszystko takie skomplikowane :-(
HEJ HEJ HEJ PROSZE MI SIE TU NIE MARTWIC:tak:WSZYSTKO JEST NA PEWNO OK SKORO MACICA I JAJNIKI POWIEKSZONE TO TYM BARDZIEJ PRAWDA.....GLOWKA DO GORY:-)
 
czesc dziewczyny:-)
znów do was wpadłam;)
mam nadzieje ze nie przeszkadzam:-)


anabuba dziekuje i ja za odpowiedz. kurcze no wlasnie dyrektor nam powiedzial ze jak on jest kierownikiem moim to nie mozemy pracowac jako malzenstwo :baffled: jestem dopiero w prawie 5 tygodniu i no kurcze mam tak grafik ulozony w pracy ze nie mam jak pracować mniej niz 11 godzin :baffled: na dodatek zepsula nam sie klimatyzacja w pracy juz 2 miesiace nie chodzi i idzie normalnie sie przekrecic na hali ktora cala z blachy jest wiadomo jak slonce przywali to masakra.... duchota jak nie wiem. no i jeszcze na dodatek caly czas na nogach, non stop dzwiganie pierdół i chodzenie chodzenie... a usiadziesz na dluzej to dyro zaraz zlooka na kamerach i ob:baffled:chod sobie urzadza :szok:

pracuje w sklepie elektronicznym na dziale komputerow wiadomo pelno kompow wlaczonych, konsol monitorow i ogromnych telewizorow.. wiec promieniowanie tak jest nieziemskie pewnie :no: wlasnie sie boje zeby dzidzi nic nie zaszkodzilo z tych rzeczy . jak chodze dluzej to mnie zaczyna brzch bolec :szok: co mnie niepokoi.

a co do slubu to mam go w sierpniu w polowie i wtedy jeszcze nie bede w 3 miesiacu nawet ... w ogole trzeba byc w 3 miesiacy zeby isc na chorobowe?? czy dopiero od 3 miesiaca ma sie chorobowe 100% platne ??

i w ogole na chorobowym jest jakies oznaczenie ze jest sie w ciazy ze onit o wiedza czy jak ??


a i dzisiaj ide do gina :) moze i ja zobacze swoją kropeczke na monitorku :-)

nie wiem jak to jest z pracujacym malzenstwem na roznych stanowiskach.
ale co do zwolnienia-teraz kobieta moze byc 270dni w ciazy na zwoonieniu(kiedys bylo 180dni a potem trezba bylo dodtakowe papiery skaldac do zusu).
jezeli pracujesz juz jakis czas i nie pracujesz na zastepstwo(to wszytsko bylo w linku ktory podalam wczoraj), do szef nie moze Cie zwolnic nawet jak jetse w 4tyg ciazy czy 5!od poczatku mozesz isc na zwolnienie i masz je 100% platne,ale musisz przedstawic od gina zaswiadczenie ze jestes w ciazy-niewazne ktory tydzien.ja ylam od 5tyg na zwolenieniu.
i musza Ci zmienic warunki pracy vbo nie mozesz tyle godzin pracowac i waidomo kompy itd.a jak nie to idz na l4 i tyle;)



Jeszcz jedna próba

piekna kreseczka!1!!!!!
ja taka tez mialam jak robilam dzien po spodziewnaej mieisaczce.
dodatkowe objawy ciazy0zobacz czy sciemnialy Ci wari sromowe mniejsze i otoczki na brodawkach:-)


kasiolek dziekuje ci bardzo za ta wiadomosc... do poniedzialku mam dostac odpowiedz czy przeniosą mnie na iinny dzial czy gora sie zgodzi... a jak nie to dam ze jeste mw ciazy i jak sie dalej nie zgodza ze nei mozemy pacowac razem to i tak bedzie mnie musial przeniesc na inny dzial... albo pojdena cala ciaze na l4 i nikt sie czepiac nie bedzie...

ale na l4 100 % płatne dopiero od 3 miesiaca sie idzie???????????????????????:confused:

od poczatku masz platne 100% czytaj wyzej:-)


Jestem Kochane!!
Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(

pisałam wam ze mialam podejrzenie ciązy pozamacoicznej prawda?wyladaowalam najpierw u gina tydzien po terminie mieisiaczki czyli wg.okresu to bylo 5 tyg i chyba 2 dni.lekarz na usg dopochwowym nie widzial ciazy w macicy!!!!!
za to bolal nie jajnki (a wczesniej mialam endometrizoe i torbiele ) i zobaczyl cos w jajowodzie i dlugo mi robil usg i stwierdzil ze to chyba pozamaciczna.
pojechalam do szpitala.
beta roslo,robili mi znow dlugo usg.na drugi dzien mialam laparskopie-lekarz ktory mnie operowal powiedzial ze w jajowodzie to byly takie zrosty a ciaz nigdzie nie bylo(przy okazji usuneli mi torbiel).
pwoeidzial ze gdzies ta ciaza musi byc i pewnie w mcicy ze za aredni powinno byc widac.po 2 dniach od operacji mialam usg dopochowwe i zobaczylam jajo plodowe-jeszcze wtedy wygladalo na puste.dostalam leki na podtrzymanie ciazy bo po operacji beta roslo (gdyby spadalo to bym poronila po operacji).
tydzien po operacji bylam u gina swojego-zriobil usg-piekna fasolka z bijacym serduszkiem!!!!!!!!!!!!1:-):-):-):-):-)
a teraz moja fasolka wazy 16kg prawie!

dlatego pamietaj musisz dac rade wytrzymac ten czas-wszytso bedzie dobrze!jak ciaza jest zbyt mloda to nie iwdac jej zarysow tymbardziej na usg prze brzuch!
 
Jestem Kochane!!

Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(




KOCHANA TY ZAMIAST SIE CIESZYC TO SIE SMUCISZ:no:NA PEWNO WSZYSTKO DOBRZE JEST;-),PRZECIEZ KAZDY ORANIZM JEST INNY I NIE WSZYSTKO WYGLADA TAK SAMO:tak::happy2:
 
boje sie ze mimo 3 testow i bety nie jestemw ciazy :-( dlaczego on tak krotko szukal mojej kuleczki ??:zawstydzona/y: kolezanka mlodsza o rok poszla w 3 tygodniu iazy do swojego ginekologa i ona dopiero po 10 minutach znalazla jej kuleczke a mi kurka minuty nawet nie szukal.... :wściekła/y: moze moj TŻ wykombinuje jakas kase to na piatek bede miala wyniki chyba umre do piatku.... dlaczego musi byc to wszystko takie skomplikowane :-(

zmien gina
 
dziewczyny wyć mi się chce jak cholera :zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-:)-(
lekarz popatrzyl na wyniki wzial mnie od razu na usg dopochwowe i nic nie widzial chyba 1 minutke tylko zukal i nic ale powiedzial ze jajniki doronie wyglądają i macica powiekszona jest i mznaby powiedziec ze to wczesna ciąża ale jej nie widac i nie bedzie mnie owijal w bawelne ale jej nie widzi :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
zaraz sie załamie, płakałam juz w drodze do domu tylko ludzie sie dziwnie na mnie patrzyli.... a tak sie nastawialam ze mala kropelke chociaz obacze :-( i powiedzial ze mam jutro zrobic bete i to mi potwierdzi czy ciaza czy nie... bo po tygdniu powinnam miec juz ok tysiaca ... a ja moge dopiero 10 pojsc bo wyplata dopiero wtedy :( ku...wa chyba sie zastrzele zaraz :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y: jest mi cholernie przykro...


ojej... nie smutaj!!! to, ze nie bylo widac nawet pecherzyka to moglo byc za sprawa urzadzenia - mozliwe, ze jakies kiepskie mieli ? mi np. w jednym lux medzie na poczatku ciazy powiedzieli, ze u nich nie ma sensu robic, bo nic nie zobacza, wyslali mnie do innego i tam juz bylo widac! powaznie, a 4 tydzien to naprawde jeszcze mocno wczesnie :tak: spokojnie, naprawde, z beta poczekaj do wyplaty, ale do tego czasu tlumacz sobie, ze to jeszcze ZA WCZESNIE zeby cokolwiek zobaczyc! mowie tylko o pecherzyku, nawet nie o dzidzi :tak: okolo 6 - 7 tygodnia powinno juz byc widac :tak:
 
dzięki dziewuszki.... gina moze i zmienie chociaz to prywaciaz i wydawal sie swietny to tak mnie dzsiaj podku...ił swoim gadaniem ze poprostu myslalam ze go zabije:wściekła/y::zawstydzona/y:
bede miala dzisiaj kase na bete i jutro z samego rańca polece i w czwartek o 12 bede miala juz wyniki chyba ze w piatek rano odbiore zobacze jak mi sie uda pojsc bo o 19 chyba raczej beda mieli zamkniete....

nie wiem nawet jaki tutaj w opolu moglby byc dobry ginekolog... a moze za wczesnie sie zrażać do tego... sama juz nie wiem... :-(
 
dzięki dziewuszki.... gina moze i zmienie chociaz to prywaciaz i wydawal sie swietny to tak mnie dzsiaj podku...ił swoim gadaniem ze poprostu myslalam ze go zabije:wściekła/y::zawstydzona/y:
bede miala dzisiaj kase na bete i jutro z samego rańca polece i w czwartek o 12 bede miala juz wyniki chyba ze w piatek rano odbiore zobacze jak mi sie uda pojsc bo o 19 chyba raczej beda mieli zamkniete....

nie wiem nawet jaki tutaj w opolu moglby byc dobry ginekolog... a moze za wczesnie sie zrażać do tego... sama juz nie wiem... :-(

przypomniala mi sie moja pierwsza wizyta, kiedy to poszlam z usmiechem na twarzy radosna do gabinetu, bo mialam za soba 4 pozytywne testy... Po wyjsciu z gabinetu mialam lzy w oczach i chcialam jak najszybciej wyjsc z kliniki. Maz w ogole nie wiedzial, co sie stalo, opowiedzialam mu dopiero w samochodzie. Gin tak mnie potraktowal, ze... szkoda gadac. Teksty "oo... ledwo z lozka wyszli i leczyc sie chca!", "mleka nie pic, bo nie cielaka bedziesz rodzic tylko czlowieka, iteligentnego - chyba...", - kiedy spytalam, czy w ciazy w ogole mozna jakies cwiczenia wykonywac (to moja 1 ciaza, wiec nie wiedzialam nic a nic...), to odpowiedzial "oo.. teraz lekkoatletke chcesz z siebie robic? trzeba bylo 15 lat temu pomyslec!", i wiele wiele innych podobnie chamskich albo bardziej .. tekstow uslyszalam od niego. Peszka mial dziad jeden, bo moj maz tak sie wkur..**il, ze od razu zadzwonil zlozyc skarge, na drugi dzien oddzwonili do mnie z prosba o potwierdzenie sytuacji, a ggy opowiedzialam wszystko od nowa, zaczeli najmocniej przepraszac, ze na poczatku tak wspanialego i radosnego okresu w moim zyciu trafilam na takiego czlowieka i takie tam, oznajmili, ze ten pan juz u nich nie bedzie pracowal i... nastepnego dnia juz nie bylo go na tablicy ginekologow!!! :angry::angry::angry:
 
reklama
dzięki dziewuszki.... gina moze i zmienie chociaz to prywaciaz i wydawal sie swietny to tak mnie dzsiaj podku...ił swoim gadaniem ze poprostu myslalam ze go zabije:wściekła/y::zawstydzona/y:
bede miala dzisiaj kase na bete i jutro z samego rańca polece i w czwartek o 12 bede miala juz wyniki chyba ze w piatek rano odbiore zobacze jak mi sie uda pojsc bo o 19 chyba raczej beda mieli zamkniete....

nie wiem nawet jaki tutaj w opolu moglby byc dobry ginekolog... a moze za wczesnie sie zrażać do tego... sama juz nie wiem... :-(

ja bym na twoim miejscu zmienila gina... jesli komus zalezy na pacjentce to powinien sie starac a nie w minute probuje znelezc fasolke!! to badania, wazna sprawa a nie zawody pt. ,,kto pierwszy znajdzie fasolke w minute'' :dry: co on sobie mysli... zabierz tylko wszystkie wyniki badan od niego i idz do innego co sie bedzie zajmowal toba na powaznie...
z prywaciazami to roznie jest... ja w polsce mam wspaniala ginekolog tez prywatnie... jak chce to moge dzwonic o kazdej porze dnia i pytac o wyniki... nawet pamietam ze przyjela mnie po godzinach cos ok 8 czy 9 wieczorem bo pracowala... jasne ze kazdemu ginowi zalezy na kasie bo nikt nie pracuje tylko po to zeby pracowac i nic z tego nie miec ale skoro mu sie placi to sie wymaga... coraz wiecej prywaciazy co chca tylko pacjentke na 10 min i 70 zl do kieszonki wlatuje a ona niech sie martwi i kaze za 2 tyg wrocic bo przeciez znow na tym zarobi!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry