reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Agniesiak85 nie martw się , wszystko jest dobrze. Z tego co wyczytałam z Twojego suwaczka to jesteś w 5 tygodniu ciąży, tak?
 
dziewczyny wyć mi się chce jak cholera :zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-:)-(
lekarz popatrzyl na wyniki wzial mnie od razu na usg dopochwowe i nic nie widzial chyba 1 minutke tylko zukal i nic ale powiedzial ze jajniki doronie wyglądają i macica powiekszona jest i mznaby powiedziec ze to wczesna ciąża ale jej nie widac i nie bedzie mnie owijal w bawelne ale jej nie widzi :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
zaraz sie załamie, płakałam juz w drodze do domu tylko ludzie sie dziwnie na mnie patrzyli.... a tak sie nastawialam ze mala kropelke chociaz obacze :-( i powiedzial ze mam jutro zrobic bete i to mi potwierdzi czy ciaza czy nie... bo po tygdniu powinnam miec juz ok tysiaca ... a ja moge dopiero 10 pojsc bo wyplata dopiero wtedy :( ku...wa chyba sie zastrzele zaraz :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y: jest mi cholernie przykro...
 
dziewczyny wyć mi się chce jak cholera :zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-:)-(
lekarz popatrzyl na wyniki wzial mnie od razu na usg dopochwowe i nic nie widzial chyba 1 minutke tylko zukal i nic ale powiedzial ze jajniki doronie wyglądają i macica powiekszona jest i mznaby powiedziec ze to wczesna ciąża ale jej nie widac i nie bedzie mnie owijal w bawelne ale jej nie widzi :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
zaraz sie załamie, płakałam juz w drodze do domu tylko ludzie sie dziwnie na mnie patrzyli.... a tak sie nastawialam ze mala kropelke chociaz obacze :-( i powiedzial ze mam jutro zrobic bete i to mi potwierdzi czy ciaza czy nie... bo po tygdniu powinnam miec juz ok tysiaca ... a ja moge dopiero 10 pojsc bo wyplata dopiero wtedy :( ku...wa chyba sie zastrzele zaraz :-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y: jest mi cholernie przykro...

kochana ty mi tutaj nie placz bo zaraz sie tam do ciebie przejde i zobaczysz!! :-) biegnij do apteki... jestes po terminie @... jesli jestes w ciazy to na 100% wyjda ladne kreseczki... a po wyplacie pojdziesz na bete... ale ja jestem pewna ze ci sie udalo... widzialam testy i jestem pewna ze to ciaza... normalnie nosem czuje twoja ciaze :-) moze jest za wczesnie i dlatego gin nie widzi... macica powiekszona to uwierz mi ze twoja kruszynka tam sobie siedzi i sie smieje ze sie ukryla :-):-):-) i nie placz wiecej, bo nie ma sensu. JESTES W CIAZY-zapamietaj ;-):tak:
 
boje sie ze mimo 3 testow i bety nie jestemw ciazy :-( dlaczego on tak krotko szukal mojej kuleczki ??:zawstydzona/y: kolezanka mlodsza o rok poszla w 3 tygodniu iazy do swojego ginekologa i ona dopiero po 10 minutach znalazla jej kuleczke a mi kurka minuty nawet nie szukal.... :wściekła/y: moze moj TŻ wykombinuje jakas kase to na piatek bede miala wyniki chyba umre do piatku.... dlaczego musi byc to wszystko takie skomplikowane :-(
 
reklama
missiiss1301 podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym co napisała sandrahaha!
Nie płacz i nie zamartwiaj się, bo stres źle wpływa na dzidziusia, który na pewno w Twoim brzusiu już mieszka. Tak wczesnej ciąży mógł jeszcze nie zobaczyć na usg, a jeśli testy pokazały dwie krechy, to dzidziuś jest i koniec! Poza tym 3.07 napisałaś
a co domojej betki wczorajszej to wynik jest nastepujacy 83 ml :-) czyli 4 tydzien ciąży !!!!! jupiiii!!!!!!!!! :tak::-):-D
, więc fasolka jest na pewno!:-)
Ściskam Cię mocno :*
 
Do góry