reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
To może coś Ci sie cykl pozajączkował:-)
albo betkę zrób.

Dziewczyny złote, powiedzice mi kiedy można najwcześniej zrobic bete??
Pozdrawiam.
 
Witam dziewczynki:) Dzięki za trzymanie kciuków:-) jednak chyba nie pomogą:) Co prawda nadal nie mam okresu ale czuję że zaraz się objawi cholera jedna:) Testu drugiego jeszcze nie zrobiłam ( jeszcze znowu się rozczaruję:( ale za to resztę owulacyjnych tak i wychodzi że jestem Kaczka Owulaczka :) Cały czas dwie krechy w różnym wydaniu:) Pozdrawiam cieplutko:)
 
Czesc dziewczyny,
Wlasnie zrobilam pierwszy test i wyszedl pozytywny, juz po minucie widac bylo wyraznie dwie kreski. Ostatni okres mialam miesiac temu i dzis jest 30sty dzien cyklu, wiec powinnam dostac okres jako, ze moj cykl ma 30 dni. Malo wydaje mi sie to prawdopodobne, bo to nasz pierwszy miesiac starac o dzidzie i chyba tak szybko, to niemozliwe... Czytam o Waszych objawach ciazy i zauwazam pewne u siebie, ale wiadomo ze jak sie o czyms duzo nnaczyta, to potem sie u siebie wszystko zauwaza;-)Powtorze wiec test jutro rano, jesli wyjdzie pozytywny powiadomie meza, bo chce mu zrobic niespodzianke. No i oczywiscie w czwartek albo piatek wybiore sie do lekarza.
Napiszcie prosze, jak poinformowalyscie swoich mezow o dzidzi, bo to dla mnie specjalna chwila i chcialabym zrobic to jakos oryginalnie.
Pozdrawiam.
 
Mam nadzieje morka, mam nadzieje... Ale wciaz nie moge w to uwierzyc. Rozmawialam z kilkoma osobami i w wiekszosci sie mowi, ze starac sie trzeba przez ok. rok, nie wierzylam, ze mozna tak szybko... Nie wiem tez, kiedy powinnam pojsc do lekarza, tzn. czy nie jest za wczesnie w tym tygodniu. Ehhh, to dopiero pierwszy dzien bez okresu, ale tak bym chciala, zeby nie przyszedl:)
 
Coż ... Ja się staram od kilku lat . Na fasolkę nie ma reguły. Może być i za pierwszym razem. Ja sądzę że jesteś w ciąży...Trzymam kciuki raz jeszcze:)
 
reklama
Witam dziewczynki:) Dzięki za trzymanie kciuków:-) jednak chyba nie pomogą:) Co prawda nadal nie mam okresu ale czuję że zaraz się objawi cholera jedna:) Testu drugiego jeszcze nie zrobiłam ( jeszcze znowu się rozczaruję:( ale za to resztę owulacyjnych tak i wychodzi że jestem Kaczka Owulaczka :) Cały czas dwie krechy w różnym wydaniu:) Pozdrawiam cieplutko:)
Jeśli testy Owu cały czas wychodzą pozytywne to moze to być..... Poczekaj jeszcze trochę i znowu zatestuj. A najlepiej umów się na betę.
 
Do góry