reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Kato to może już miałaś owulację jak zaraz masz mieć @. ja mam zawsze między 12 a 17 dniem. no może tym razem trafi się później bo przecież ostatnio miałam okres po 44 dniach....

Pianiastka gratulacje. coraz bardziej mnie cieszy ze znajdują się pary którym udało sie w pierwszym cyklu. szkoda że nie wszystkim ;)
dokładnie Krufka - na szczęście nie wszystkie z nas mają kilkumiesięczne czy kilkuletnie oczekiwanie na fasolkę w gwiazdach zapisane...i takich powinno być więcej... trzymam za was kciuki i do fasolkowania szybkiego się szykować:tak::tak::tak:
 
reklama
sluchajcie dzis 21dzien cyklu mam owulacje w 13dniu cyklu korci mnie zeby zrobic test
poczekac czy zrobic?

Witaj,
zdecydowanie poczekać.
Do implantacji dochodzi dopiero ok. 6-10dnia po połączeniu komórki jajowej z plemnikiem.
Sugeruje się zrobienie badania z krwi nie wcześniej niż 14dni po ewentualnym zapłodnieniu.



Wiem, czekanie jest trudne... :sorry:

Cierpliwości, trzymam kciuki
Pozdrawiam
mon
 
Hej ;)
ja teoretycznie mam objawy takie ze na piersiach wyskoczyły mi straszne żyły i w ogole piersi mam jak jakies bombony ;| nawet dotknac sie ich nie umiem. :(
straszny bol w okolicy jajników i jakiś taki dziwny no i brak @ i dwa testy pozytywne ;D
za półtora tygodnia na badanie ktore rozwieje nasze watpiwosci ;) ale bylaym szczesliwa gdyby ktoś tam był w tym moim brzuchu ;)
 
reklama
Hej ;)
ja teoretycznie mam objawy takie ze na piersiach wyskoczyły mi straszne żyły i w ogole piersi mam jak jakies bombony ;| nawet dotknac sie ich nie umiem. :(
straszny bol w okolicy jajników i jakiś taki dziwny no i brak @ i dwa testy pozytywne ;D
za półtora tygodnia na badanie ktore rozwieje nasze watpiwosci ;) ale bylaym szczesliwa gdyby ktoś tam był w tym moim brzuchu ;)



Jest fasolka nic:) Cieszę się bardzo:)
 
Do góry