reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

hej kobietki my staramy sie juz 7lat w tym m-cu po raz 1 po clo mialam owulacje i czekam teraz tego dnia kiedy powinna przysc @ jak sadzicie kiedy zrobic test
 
reklama
hej kobietki my staramy sie juz 7lat w tym m-cu po raz 1 po clo mialam owulacje i czekam teraz tego dnia kiedy powinna przysc @ jak sadzicie kiedy zrobic test

Zgadzam się z poprzedniczką.Wcześniej nie ma sensu.I najlepiej z porannego moczu,w tedy będzie najbardziej wiarygodny wynik.
 
Rodzi się nadzieja::) Temeratura wciąż 37,3 nie opada. 35 dzień cyklu i to czekanie... Nie mam odwagi na ten drugi test... Poczekam jeszcze kilka dni. Może jednak jakimś cudem się udało w końcu:-D Pozdrawiam wszystkie staraczki:)
 
Wczoraj rano zrobilam drugi test i wyszedl znow pozytywny, powiedzialam tez mezowi, byl taki szczesliwy. Dzis niestety pracuje caly dzien, ale jutro wybieram sie do lekarza na potwierdzenie:)
Morka trzymam kciuki zeby sie udalo u ciebie.

Milego dnia.
 
Witajcie dziewczyny -
Pianistka - gratulacje - co dwie krechy to dwie krechy.
Morka - Ty jak najszybciej testuj - co cię powstrzymuje - przecież nic nie zmienisz... a będziesz spokojniejsza...
U mnie końcówka cyklu - tepka cały czas w okolicy 36,9. Powinny mnie już zacząć boleć piersi na @ ale nie bolą.. Ale za to od trzech dni mam okropną zgagę jak cokolwiek zjem... A to dziwne bo zgagi nie miewam zazwyczaj... Może to po lekach bo choruję na zatoki i antybiotyk biorę od tygodnia i inne tam świństwa - pod kontrolą lekarza oczywiście w temacie fasolki.
Zobaczymy - poczekam jeszcze do poniedziałku może bo wcześniej nie chcę się napalać...
Pozdrawiam wszystkie staraczki ...
 
cześć a u mnie moraszka już niedługo powinnammieś okres a tu wogule niema skoku temperatury :no: wię owulacji pewnie niebęde mieć w tym cyklu :-(i dzidzusia jeszcze nie będzie
 
kurna jak ten czas sie dluzy 20mialam owulacje przytulalismy sie teraz te czekanie czy sie udalo szok jaka jestem niecierpliwa
chcialabym zrobic juz test i zobaczyc 2kreseczki
zadnych objawow nie mam zeby cos sie dzialo napewno dostane@:(((((
 
reklama
Kato to może już miałaś owulację jak zaraz masz mieć @. ja mam zawsze między 12 a 17 dniem. no może tym razem trafi się później bo przecież ostatnio miałam okres po 44 dniach....

Pianiastka gratulacje. coraz bardziej mnie cieszy ze znajdują się pary którym udało sie w pierwszym cyklu. szkoda że nie wszystkim ;)
 
Do góry