reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

właśnie w tym problem, że ja jeszcze nie mam tyle doświadczenia co niektóre już w objawach zafasolkowania i nie wiem a co zwracać uwagę :))) więc może wkrótce któraś coś napisze na ten temat :))
m030.gif

ja tylko na chwilkę wlazłam tu ... muszę się uczyć
a015.gif
.. egzamin w plecy
g050.gif
Nie łam się.... Dobrze będzie. Egzamin nie zając:) JA mam tyły z praca. A egzamin tez mnie czeka, ale nie mam do niego natchnienia:wściekła/y:
 
reklama
cześć my też staramy się o dzidzie i przy każdej spóźniającej się miesiączce wypatruje pierwszych objawów niestety do tej pory sie nie udało, może tym razem.
 
Jestem 1,5 roku po ślubie i od tamtego czasu " nie uważaliśmy" :zawstydzona/y:ale tak od trzech miesięcy zaczeliśmy intensywne starania, miałam nadzieje że będzie niespodzianka ale juz czas pomóc naszemu szczęściu:sorry2:
 
Jestem 1,5 roku po ślubie i od tamtego czasu " nie uważaliśmy" :zawstydzona/y:ale tak od trzech miesięcy zaczeliśmy intensywne starania, miałam nadzieje że będzie niespodzianka ale juz czas pomóc naszemu szczęściu:sorry2:
Kati....spokojnie... o jeszcze nie jest długo - ale może warto zrobić badanka jakieś...
 
Jestem 1,5 roku po ślubie i od tamtego czasu " nie uważaliśmy" :zawstydzona/y:ale tak od trzech miesięcy zaczeliśmy intensywne starania, miałam nadzieje że będzie niespodzianka ale juz czas pomóc naszemu szczęściu:sorry2:

Kati na pewno zafasolkujesz. Jedne po prostu szybciej zachodzą w ciążę inne później. Nie martw się ale zrób sobie na wszelki wypadek jakieś badanka. Najlepiej spytaj się swojego gin. Myślę, że powinien ci pomóc. Trzymam kciuki.
 
kiedyś miałam problemy z hormonami więc staram sie robic badania co jakiś czas, ostatnie wyniki są idealne a teraz zmieniam lekarza zobaczymy co powie
 
reklama
No i jednak piatek 13go okazal sie pechowy....kazali mi dzisiaj przyjsc po wyniki moczu to przychodze i co? nie nie ma pani wynikow nie pani zapyta w poniedzialek a lekarz mowil mi ze w piatek na bank beda a kobieta szukala 10 minut w komputerze i nic:-( ja caly czas czekalam zeby tylko skonczyc prace i pedem po wyniki a tu nic sie nie dowiedzialam...masakra wiem ze musze byc w ciazy bo zrobilam testy i sa pozytywne okresu jak nie bylo tak nie ma ale jednak takie wyniki daly by mi pewnosc juz nie wytrzymam z tych nerwow:zawstydzona/y:
 
Do góry