reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

dziekuje podniosłas mnie na duchu jest nadzieja mam mały problem otuz jutro mam dentyste i chce usunoc zeba ale boje sie ze jak jednak jestem w ciozy to czy to niezaszkodzi ???
 
reklama
royanna
a miałas jakies obiawy ciozy?? bo ja mam nabrzmiałe piersi i pobolewajoce jajniki mnie bolo jak bym miała dostac@ i od czasu do czasu zawroty głowy noi brak @ pozdrawiam
 
Dla pewnosci zrob betke. Nie ma na co czekac.
Poza tym, moja przyjaciolka
nie miala okresu przez cale 3 miesiace wakacji i okazalo sie ze to bylo PCO. Mam nadzieje, ze w Twoim przypadku, to bedzie fasolcia :) Pozdro
 
royanna
a miałas jakies obiawy ciozy?? bo ja mam nabrzmiałe piersi i pobolewajoce jajniki mnie bolo jak bym miała dostac@ i od czasu do czasu zawroty głowy noi brak @ pozdrawiam
Nie mialam zadnych objawow ciazowych i wlasciwie nie dawalam sobie wielkiej nadziei, myślałam, ze mi sie cykl rozregulowal, a to byla fasolka:tak:Ale jesli masz watpliwosci to faktycznie zrob badanie krwi albo idz do gin:tak:
 
mam wizyte u gin na srode troche sie denerwuje jeszcze nigdy w zyciu takiego czegos niemiałam mam nadzieje ze to fasolka bo jusz nawet pempek mi wpadł do srodka albo ja jusz sobie to wmawiam :hmm:
 
witam...

jeżeli @ masz dostac pod koniec miesiąca, czyli za jakieć 10-12 dni to chyba za szybko na test, bo jesteś dopiero po owulacji, a te plamienia to może być zagnieżdzanie a z testem poczekaj do terminu @, wcześniej naprawdę nie ma sensu robić testu :tak: i musisz podac więcej danych jak potrzebujesz pomocy, kiedy ostatnia @, jak długie masz cykle, czy regularne ........

cylke mam okolo 30 dni miesiaczka u mnie trwa 7 i od ostatniego roku mam dosyc regularne miesiaczki...
 
reklama
Witajcie!

Jestem tu nowa:) ostatnio mialam takie objawy - bole brzucha (nie moglam duzo jesc, brzuch mi pecznial), zawroty glowy i powiekszone bolace piersi (ale one zawsze bola mnie przed okresem).

25.01 rano bolal mnie mocno brzuch, ale tak jak przed okresem, krecilo mi sie glowie jakbym pijana byla i mdlilo mnie.

Okres powinnam miec ok 30-31.01 i dzis wszystko objawy zniknely!Chyba nie bede w ciazy:( szkoda, bo troche sie juz napalilam, ale pewnie psychika mi robi numery...

Czy mialyscie tak ze na poczatku mialyscie objawy, a potem zniknely?

Ja nie robilam testu bo czekam czy dostane okres... To pare dni i wytrzymam, ale ciekawa strasznie jestem!
 
Do góry