reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
...Jeszcze dwa dni do @ a mnie cycuchy bolą od 4 dnia po prawdopodobnej owu (sprawdzałam testem owu), a jak mała się mocniej przytuli to aaaaaauuuuuuuuuuuuuu... czekam cierpliwie.... ale się dłużą dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam jak @niema tak niema czekam na wizyte do gina moz niechce zebym robiła badania krwi muwi ze lekarz mi lepiej powie nisz te badania bo test itak niewyszedł :-(zrobie sobie jeszcze jeden test zobacze co wyjdzie pozdrawiam ;-)
 
witajcie jak dotod nie dostałam miesioczki spuznia mi sie jusz 10 dni zaczynam sie jusz denerwowac jutro rano zrobie test bo niewytszymam a gina mam dopiero w srode pozdrawiam
 
reklama
drugi test i negatywny a okresu jak niema tak niema :-(
Nie denerwujs ie moja droga:tak:. Ja mialam podobnie. 1test negatywny. po 7 dniach 2 test negatywny. po 3 dniach 3 test negatywny(14grudnia 2005, pamietam do dzis). Lekarz 14grudnia dal mi luteine na wywolanie @(ale powiedzial, ze gdybym byla w ciazy to to nie szkodzi)i powiedzial ze jak @nie przyjdzie to mam przyjsc. 8 stycznia test pozytywny i potwierdzenie przez lekarza! Bylam w ciazy!
 
Do góry