reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
no ja tez teraz zrobiłam test tydzień przed @ i wyszedł negatywny ale jeszcze nigdy nie miałam takich bolących piersi przed..., więc czekam... jeszcze cztery dni mi zostały..może ta wredna @ nie przyjdzie. zrobie test dopiero po terminie...może...
 
Hej!

Mnie pozytywny test ciążowy wyszedł juz 11 dni po owulacji (miałam IUI, więc znałam dokładaną datę owulacji). Za to już kilka dni po IUI pobolewał mnie jajnik, w którym był pęcherzyk i miałam ogromne smaki na kwaśne. Nigdy nie zjadłam tylu śledzi, kiszonych ogórków, kapusty i nie wypiłam tyle soku pomarańczowego :-D Przeszło mi to gdzieś dopiero w 7 - 8 tc. Z początku miałam też lekkie zawroty głowy. Reszta objawow jakoś szczęśliwie mnie omija (jestem w 11tc). No, jeszcze częstsze odwiedzanie toalety, ale akurat to nie jest tak bardzo uciążliwe, jak mdłości, wymioty i inne...

Życzę Wam upragnionych dwóch kresek. Też długo na nie czekałam....
 
witam jestem pierwszy raz na forum ale dosc tyle czytałam mam małe pytanie bo jusz niewiem co mam robic miałam dostać okres 16stycznia i jeszcze go niemam :szok:spuznia mi sie 5 dni mam lekkie zawroty głowy piersi mnie troszke pobolewajo jajniki kują tak jak bym mniała dostac czy to moze byc cioża dodam jeszcze ze robiłam test ciozowy :no: i wyszedł negatywny prosze o szybko odpowiedz
 
witam jestem pierwszy raz na forum ale dosc tyle czytałam mam małe pytanie bo jusz niewiem co mam robic miałam dostać okres 16stycznia i jeszcze go niemam :szok:spuznia mi sie 5 dni mam lekkie zawroty głowy piersi mnie troszke pobolewajo jajniki kują tak jak bym mniała dostac czy to moze byc cioża dodam jeszcze ze robiłam test ciozowy :no: i wyszedł negatywny prosze o szybko odpowiedz
 
witam jestem pierwszy raz na forum ale dosc tyle czytałam mam małe pytanie bo jusz niewiem co mam robic miałam dostać okres 16stycznia i jeszcze go niemam :szok:spuznia mi sie 5 dni mam lekkie zawroty głowy piersi mnie troszke pobolewajo jajniki kują tak jak bym mniała dostac czy to moze byc cioża dodam jeszcze ze robiłam test ciozowy :no: i wyszedł negatywny prosze o szybko odpowiedz
czesc! najlepiej zrobisz wybierajac sie do lekarza bo tak-to może byc ciąża ale nie musi. czasami @ się spóźnia bo wpływają na to : zmiana klimatu, stres, zmęczenie, choroba...itp
życze powodzenia
 
witaj camelia jak dalelej niedostałam @ dostałam zato dziwny biały sluz jajniki dalej kłujo jak bym mniała dostac @ denerwuje sie bo nigdy niespuzniał mi sie okres zawsze miałam co 28 dni masz racje mam wizyte u gina na 28 stycznia zobacze co mi powie pozdrawiam
 
witaj camelia jak dalelej niedostałam @ dostałam zato dziwny biały sluz jajniki dalej kłujo jak bym mniała dostac @ denerwuje sie bo nigdy niespuzniał mi sie okres zawsze miałam co 28 dni masz racje mam wizyte u gina na 28 stycznia zobacze co mi powie pozdrawiam
hej, ja na twoim miejscu zrobiłabym badanie krwi beta wtedy bedziesz wiedziała na czym stoisz, a potem poszłabym do lekarza... podczas badania może wykryc ale macica jest podobna jak przed @ więc ... trzymam kciuki!!!
 
dziekuje dziewczyny za odpowiedz zrobie tak jak muwisz martyna222 :tak: zrobie badanie krwi :tak:a wtedy lekarz korci mnie zeby zrobic jeszcze jeden test ciozowy co o tym myslicie jeszcze tak długo czekac na to wizyte :-(
 
reklama
Do góry