reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam was wszystkie Panie!
mam kilka pytan jakie sa objawy ciazy w pierwszym tygodniiu ciazy? staramy sie z chlopakiem o dziecko obliczylismy dni plodne no i doszlo! a teraz robilam test i nic. wystapiły mi plamienia. nigdy czegos takiego nie mialam i mam dylemat. miesiaczke mam dostac dopiero pod koniec miesiaca a juz sie doczekac nie moge. prosze pomozcie!
 
reklama
witam...

jeżeli @ masz dostac pod koniec miesiąca, czyli za jakieć 10-12 dni to chyba za szybko na test, bo jesteś dopiero po owulacji, a te plamienia to może być zagnieżdzanie a z testem poczekaj do terminu @, wcześniej naprawdę nie ma sensu robić testu :tak: i musisz podac więcej danych jak potrzebujesz pomocy, kiedy ostatnia @, jak długie masz cykle, czy regularne ........

a wogóle to zapraszam na wątek:

https://www.babyboom.pl/forum/stara...i-w-2009-roku-21104/index217.html#post3080143
 
hej dziewczynki :-)ja pierwsze obiawy mialam po 3 miesiacach dopiero wtedy zaczely bolec mnie piersi mialam nudności poczatkowo nie wiedziałam ze jestem w ciazy bo 2 okresy mialam normalnie no prawie normalnie… i chciałam jeszcze zazanczyc ze to co pokoazuja na filmach to istna bujda rozmawialam z wieloma kobietami i zadnej się nie zdążyło aby mieć wymioty wczesniej niż w 3 miesiacu ;///
:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled::crazy:
 
cześć dziewczyny! staramy sie z męzem o drugie bejbi juz pół roku i ciężko nam to idzie a ja strasznie źle znosze te niepowodzenia. Teraz oczekuje na @ a w zasadzie mam nadzieje że nie przyjdzie...piersi mi nabrzmiały i bola jak nigdy dotad od kilku dni. Próbuje się nie nakręcać,ale ciężko.. Zrobiłam jeden test-nie wytrzymałam--NEGATYWNY :-( ale to chyba jeszcze o niczym nie świadczy..?? Trzymajcie kciuki żeby była dzidzia!!!
 
Trzymajcie kciuki żeby była dzidzia!!![/quote]
Trzymamy mocno!
Zrób za jakiś czas kolejny test - zresztą test negatywny o niczym nie świadczy.
 
hej dziewczynki :-)ja pierwsze obiawy mialam po 3 miesiacach dopiero wtedy zaczely bolec mnie piersi mialam nudności poczatkowo nie wiedziałam ze jestem w ciazy bo 2 okresy mialam normalnie no prawie normalnie… i chciałam jeszcze zazanczyc ze to co pokoazuja na filmach to istna bujda rozmawialam z wieloma kobietami i zadnej się nie zdążyło aby mieć wymioty wczesniej niż w 3 miesiacu ;///
:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled::crazy:
kazdy inaczej przechodzi ciąże, moja siostra miala objawy w 5 tygodniu, teraz znowu jest w ciązy i tym razem mdlosci miala juz okolo 4 tygodnia!! a kolezanka miala mdlosci po 3 tygodniach, wiec nie mow ze to bujdy bo kazy organizm reaguje inaczej...
 
Ja z pierwszym dzieckiem nie miałam żadnych objawów. dopiero koło 5 tygodnia miałam zawroty głowy. ale szybko przeszły. jedyne co mi dokuczało to zaparcia ale to mam tez bez ciąży czasem. ciekawe jak bedzie teraz jeszcze 4 dni do @... oby teraz sie udało!!
 
nie było to na tyle dziwne zeby zwrócic moją uwage...nie bardzo dało sie wyczuc czego to było wynikiem... A kręgosłup mnie nie bolał. Mdłości nie miałam, raz tylko. Jedyne co było to te zaparcia, czasami bardzo silne bóle...
 
reklama
Czesc
ja tez tak jak ty nie mogłam się doczekać zrób test w dzień okresu to napewno wyjdzie prawidłowy ja robiłam tydzień przed okresem i wyszedl negatywny powinnam dostać okres 12grudnia a zrobiłam 13 i wyszedł pozytywny więc nie rób wcześniej bo ja się załamałam jak zrobiłam a wyszedł negatywny.ja obrcnie jestem w 6 tygodniu i będę trzymała mocno kciuki żeby u ciebie był test pozytywny:))
 
Do góry