reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

nie ma sie co nakrecać:)
wybuchowosc nerwy to moze byc przed @ i jako oznaka ciąży:tak: ja bedąc w ciazy z Filipkiem wybuchowa bylam prawie od razu tz przed @ (ktorej nie bylo) juz bylam nerwuska :blink:
 
reklama
Wlasnie. Denerwujace to to. Tez do konca nie wiadomo, jak takie humory zdefiniowac.
Ja juz nie wiem, troche mi nadzieja odchodzi. Wczoraj przespalam 3/4 dnia. W nocy sie obudzilam, z mdlosciami i zawrotami glowy. A cala reszta objawow to z braku cierpliwosci mi sie pojawia w snach. Dzisiaj mi sie snilo, ze mialam wieeeelkie piersi;-) i ze bylam juz pewna, ze radosna wiadomosc bede mogla dzis przekazac tatusiowi.
Tylko sie czlowiek nakreca...
 
jeszcze jestem przed, doslownie kilka dni. Dlatego taka wielka nadzieje mialam. Dzisiaj czuje sie naprawde FATALNIE. Zmeczona, jadlowstret potworny i ogolnie taka rozlazla. Jesli dzidzia to wybacze dolegliwosci.
 
hej ;-) ja tez juz sie nie moge doczekac @ zeby nie przylazla oczywiscie:tak:
przeciez zaraz sie wsciekne tak mnie korci zeby juz zatestowac....
cycuchy bola wciąż choc juz nie tak bardzo.... brzuch przestal bolec.... nie wiem juz sama...
 
Marzenixx u mnie pierwszym objawem był taki dziwny ból piersi, inny niż zawsze bo bolały mnie tak pod pachami, bardzo:-)aż sobie masowałam i powiedziałam do męża że jakoś dziwnie się czuję i żeby po test poszedł. To był 26 d.c. Innych objawów nie miałam żadnych, dopiero po 36 d.c zaczął mnie brzuch boleć jak na okres i tak już było do końca 3 m-ca. Życzę powodzenia:-)
 
Marzenixx u mnie pierwszym objawem był taki dziwny ból piersi, inny niż zawsze bo bolały mnie tak pod pachami, bardzo:-)aż sobie masowałam i powiedziałam do męża że jakoś dziwnie się czuję i żeby po test poszedł. To był 26 d.c. Innych objawów nie miałam żadnych, dopiero po 36 d.c zaczął mnie brzuch boleć jak na okres i tak już było do końca 3 m-ca. Życzę powodzenia:-)

a dziekuje hehe ale juz po ptokach :-( dzis przylazla @ , wiec czekam na kolejny cykl....
 
Oj, bidulo. Spokojnie, wybaw sie dobrze podczas starania ;-)
Mnie rozlozylo. Leje mi sie z nosa, a mdlosci budza mnie w nocy. Nie wiem co z czym zwiazane.
 
Chcialabym was zapytac o dwie rzeczy:
Pierwsza to wzrok. Czy ktorejs z was pogorszyl sie wzrok na poczatku?
A druga to niekoniecznie moze zwiazana z ciaza. Mam sporadycznie skorczowo-uciskajacy bol plecow, nie jest to bol miesni ani kosci, tylko gleboko w srodku.
 
reklama
Do góry