reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

dominika88 myślę że nie można Ci jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z prostej przyczyny - każda z nas jest inna i inaczej odczuwa stres , ból a więc i ciążę . Ja np. w ciąży jestem po raz czwarty i NIGDY nie miałam żadnych objawów ani tych z przed pozytywnego testu ciążowego ani tych typowo ciążowych . Musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość i poczekać . Do 19 już niedługo . A Ty chcesz być w ciąży czy wręcz przeciwnie , wolałabyś nie ?
 
reklama
Ja bardzo chcialabym byc w ciazy... :tak: Ale mimo iz szansa jest i to spora bo kochalismy sie kilka razy bez zabezpieczenia to ja jakos nie wierze zeby mialo mi sie udac... Jak na razie nie mam zadnych wyraznych objawow, od czasu do czasu czuje jakby pobolewalo mnie podbrzusze i klucie i mrowienie w piersiach ale to wszystko jest takie niewyrazne ze momentami zastanawiam sie czy sobie tego aby juz nie wmawiam... A i wczoraj i dzis mam momenty ze jestem rozpalona na twarzy choc nie czuje zeby bralo mnie przeziebienie.
 
Dominika ja też czekam na fasolkę, w pierwszej ciąży pamiętam tylko to, że bolały mnie piersi, teraz nie czuje nic:baffled:, poza tym rozpaleniem na twarzy o którym Ty piszesz, ale nie wiem czy to jest objaw ciąży? Ja cierpliwie czekam... to już niedługo...
 
No wlasnie ja tez nigdy nie slyszalam zeby wypieki na twarzy byly objawem ciazy :sorry2: ale ludze sie ze moze jednak...... Tobie rowniez zycze abys byla w ciazy ;-) A czujesz sie przeziebiona??? Bo teraz ta pogoda taka brzydka sie zrobila wiec moze po prostu nas lamie...? Chociaz ja nie czuje sie oslabiona ani tak jak to zwykle jest przy przeziebieniu....
 
dominika88 jeśli chcesz zajść w ciążę a masz nie regularne cykle (tak jak ja od30 do 40 dni) to najskuteczniejszą metodą jest monitoring . Polecam mnie udało się w pierwszym monitorowanym cyklu . Co do objawów to jak już pisałam ja ich nie miałam i nie mam nadal :rofl2:
 
Dominika, nie czuję się ani przeziębiona, ani osłabiona... miałam jeden dzien taki, że myślałam, że mnie coś bierze, ale tylko do południa, potem mi przeszło, wczoraj np. bolało mnie ucho, tez tylko do południa, potem było ok... to tylko kilka dni, zarówno u Ciebie jak i u mnie, cierpliwości, a może tak jak pisze Asus skorzystaj z monitoringu, ja mam to szczęście, że mam regularne cykle... Powodzenia
 
Dziewczyny! Nie chce sie niepotrzebnie nakrecac ale zauwazylam ze od wczoraj co jakis czas pobolewa mnie brzuszek tak jak na okres a i czasem odczuwam klucie w dole brzucha. Nie mam tego stale, raz jest, za chwilke mija i tak co jakis czas. No i moje piersi a scislej sutki staly sie troszke wrazliwsze. Ogolnie sa normalne, nie wydaje mi sie aby byly nabrzmiale ale kiedy ich dotykam czuje ze sa wrazliwsze, to nie jest bol tylko taka tkliwosc. Kurcze, moze ja sie niepotrzebnie nakrecam ale naprawde czuje sie czasem inaczej niz zwykle... Tak bardzo bym chciala aby sie udalo..... A czy sluz na poczatku ciazy powinien byc jakis szczegolny?? Bo ja mam go malo i jest bialawy. Ach i mierzylam dzis temperature w pochwie (37,1)
 
Dominika a czy temp. mierzysz cały cykl? bo jeden pomiar o niczym nie świadczy? i czy robisz to rano? Ja osobiście życzę Ci fasolki, mnie dziś tez piersi zaczęły boleć, ale może to na @, bo to za 5 dni... także się nie nakręcam... A może zagościsz na watku ogólnym:
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/starajace-sie-2008-a-13949/
tam jest dużo dziewczyn, na pewno cos doradzą, podpowiedzą.
Pozdrawiam
 
reklama
No wlasnie w ogole do tej pory nie mierzylam sobie temperatury ale teraz zaczne :-) Masz racje, to wszystko to moze byc na okres wiec lepiej sie nie nakrecac.... To ja juz zamykam ten watek i pedze na glowny :tak:
 
Do góry