reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ja zrobiłam test w dzien spodziewanego okresu i był dodatni :o)
do zrobienia testu zmusilo mnie akies przeczucie. Przed @ zawsze jestem nerwowa ale wtedy to byla lekka przesada hihi mialam ochote zabic jak ktos robil cos nie po mojejmysli <lol>
nie mialam nudnosci, nawet nie wiem co to znaczy, za to do 5 miesiaca bylam wrazliwa na miejsca gdzie bylo duszno, kilka razy prawie zemdlalam o_O... no ale minelo. Życze powodzenia w staraniach i samych przyjemnych objawow :)
 
reklama
Cóz-a ja się zastanawiam nad swoimi objawami. I troche przerażenie mnie wzięło-a co jak ta druga kreska jest prawdziwa???????? Chyba pojde wczesnie spac-zeby szybciej była 6rano i zrobiony drugi teścik.:-):-)
 
diabelek moja przyjaciółka miała tak, że już po samym stosunku wiedziała, że będzie z tego dzidzia. Nie starali się, ale ona poprostu wiedziała. Jakieś takie niesamowite przeczucie.
 
Witam Was kochane bardzo gorąco :-)
Od jakiegoś tygodnia bolą mnie ogromnie sutki :szok: ( piersi nie bola sa tylko nabrzmiale ) brodawki zrobiły sie większe i twardsze i prawie cały czas odstające :szok: Mam to pierwszy raz ,że bolą mnie sudki niewiem co jest :confused:
do @ jeszcze ok 5 dni .Mam równierz skurcze brzuszka (dolnej części )
Co sądzicie o bolących sutkach ????? pozdrawiam asia
P.S.Sudki bardzo bola jak je dotykam (zrobiły sie bardzo wrażliwe na dotyk )
 
dodam ze nie biore ani nie bralam zadnych lekow,tabletek anty itp.
dzos zauwazylam ze jak zapale papierosa to mnie odrzuca wogole mi nie smakuje :tak:z tego sie ciesze boprzynajmniej zaczelam mniej palic :szok::tak::-p
 
Pchełka wybacz, że się czepiam, ale pisze się chba sutki.:-) Pozatym sutki to właśnie piersi, a Ty chyba mówisz o brodawkach?
Co do objawów, to trudno mi się wypowiadać, bo nigdy nie miałam podobnych, ale słyszałam, że jak się jest w ciąży to bywa, że odrzuca od papierosów.
 
Witam Was kochane bardzo gorąco :-)
Od jakiegoś tygodnia bolą mnie ogromnie sutki :szok: ( piersi nie bola sa tylko nabrzmiale ) brodawki zrobiły sie większe i twardsze i prawie cały czas odstające :szok: Mam to pierwszy raz ,że bolą mnie sudki niewiem co jest :confused:
do @ jeszcze ok 5 dni .Mam równierz skurcze brzuszka (dolnej części )
Co sądzicie o bolących sutkach ????? pozdrawiam asia
P.S.Sudki bardzo bola jak je dotykam (zrobiły sie bardzo wrażliwe na dotyk )
Sutki moga bolec tez przed@ i brzuszek. Kobieta ktora chce dzidzi duzo objawow moze sobie wmowic , tak bylo ze mna 8 lat temu. Ale mam nadzieje , ze u Ciebie to objawy ciazy.:laugh2:
 
reklama
Ja objawy miałam dopero w 6 tc, straszne mdłości. O ciąży wiedziałam , temperaturka wzrosła i utrzymywała się ponad 14 dni.
Ciąży nie donosiłam.
 
Do góry