reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witajcie. Jestem tu nowa.Postanowiłam coś tu opisać. Dziś jest 43 dzień od ostatniej @. Bolą mnie piersi,pobolewają jajniki,głowa,kręgosłup.Może to nieistotne,ale mam "napady" zimna(zwłaszcza wieczorem).Temp.37,1. Dziś zrobiłam test,ale wyszedł negatywny. Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.Jak sądzicie?

Mialam 3 miesiace temu tak samo i wredna @ przylazła po 46 dc
Ale trzymam kciuki zebyto własnie maleństwo tam w brzuszku bylo
 
reklama
Madzia_Dominska- A u mnie przyszła z wielkim hukiem dziś,czyli 49-go dnia... Byłaś z tym u lekarza?Jeśli tak,to co Ci powiedział?
Beata2710- Liczyłam na to,że będę mogła napisać,że jestem w ciąży...Jednak los bywa strasznie przewrotny:-(.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Madzia_Dominska- A u mnie przyszła z wielkim hukiem dziś,czyli 49-go dnia... Byłaś z tym u lekarza?Jeśli tak,to co Ci powiedział?
Beata2710- Liczyłam na to,że będę mogła napisać,że jestem w ciąży...Jednak los bywa strasznie przewrotny:-(.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Lepiej ze teraz przyszla, tak z kazdym dniem coraz bardziej bys myslala , ze jestes w ciazy. A tak juz wiesz i mozesz probowac dalej. Ja tez czekam do piatku, jak nie jestem w ciazy chce dostac @ szybko. Po co sie oszukiwac. Powodzenia, probuj dalej.;-):tak::-D:-)
 
Madzia_Dominska- A u mnie przyszła z wielkim hukiem dziś,czyli 49-go dnia... Byłaś z tym u lekarza?Jeśli tak,to co Ci powiedział?
Beata2710- Liczyłam na to,że będę mogła napisać,że jestem w ciąży...Jednak los bywa strasznie przewrotny:-(.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Jutro miedzy 12 a 13 mam lekarza.

Dzis bylam sie zapisac i akurat gin nie mial pacjentek i wyszedl do mnie. Opowiedzialam mu wszystko ze 3 miesiace temu tak tez mialam on powiedzial ze jutro pierwsze co to na fotelik potem skierowanie na badania.

Najsmieszniejsze ze 2 dni po @ tulilismy sie co 3 dni.
Do piersi to nie moge sie dotknac i w tym miesiacu krzyz mnie nie bolal (zawsze 2 tyg przed @ mnie boli) przez co zagoscil lekki usmiech i nadzieja.

P.S. Wczoraj wieczorem po przytulaniu zauważylam 2 male nitki krwi na bieliznie
 
Beata2710-Masz rację,tylko mogła przyjśc bliżej terminu.Ale już się pogodziłam. Trzymam za Ciebie kciuki:tak:
Madzia_Dominska- Daj znać,co powiedział lekarz.Ja strasznie się boję iść do lekarza:-(.Powodzenia,trzymam kciuki:tak:
 
Madziu 21 sama juz nie wiem, mysle jednak ze @ nadejdzie, Bole podbrzusza i krzyza sa mocne, jak zawsze gdy dostaje @. Niech juz przyjdzie, wtedy zaczne starania na nowo.Ale dzieki!!! Tobie tez zycze powodzenia.
 
Beata2710-Masz rację,tylko mogła przyjśc bliżej terminu.Ale już się pogodziłam. Trzymam za Ciebie kciuki:tak:
Madzia_Dominska- Daj znać,co powiedział lekarz.Ja strasznie się boję iść do lekarza:-(.Powodzenia,trzymam kciuki:tak:

Powiedzial ze jeszcze za wczesnie zeby cos stwierdzic. nawet nie dal mi na skierowania na badanie z krwi i usg

Chyba jednak przejade sie na Madalinskiego do przychodni przyszpitalnej
 
Madzia_Dominska-Czyli właściwie nic się nie wyjaśniło...?A powiedział może co mogło być przyczyną tamtego opóźnienia@?
Dostałaś moją "wiadomość"?
 
reklama
Madzia_Dominska-Czyli właściwie nic się nie wyjaśniło...?A powiedział może co mogło być przyczyną tamtego opóźnienia@?
Dostałaś moją "wiadomość"?

wiadomosc doszla - dziekuje bardzo

Powiedzialam ze jesli za 2 tyg nie dostane @ to mam przyjsc i wtedy wysle mnie na badania.

Niestety nie potrafił wyjaśnić co było przyczyną tamtego opóźnienia
 
Do góry