reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witajcie. Jestem tu nowa.Postanowiłam coś tu opisać. Dziś jest 43 dzień od ostatniej @. Bolą mnie piersi,pobolewają jajniki,głowa,kręgosłup.Może to nieistotne,ale mam "napady" zimna(zwłaszcza wieczorem).Temp.37,1. Dziś zrobiłam test,ale wyszedł negatywny. Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.Jak sądzicie?
 
reklama
Witajcie. Jestem tu nowa.Postanowiłam coś tu opisać. Dziś jest 43 dzień od ostatniej @. Bolą mnie piersi,pobolewają jajniki,głowa,kręgosłup.Może to nieistotne,ale mam "napady" zimna(zwłaszcza wieczorem).Temp.37,1. Dziś zrobiłam test,ale wyszedł negatywny. Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.Jak sądzicie?
Usg sobie zrob, wtedy bedziesz miala pewnosc.Ale pewnie dzidzia w brzuszku zamieszkala, POWODZENIA:-):-):-)
 
Madzia idz do ginekologa, bedziesz miala pewnosc na 100%. Moze to ciaza albo zaburzenia hormonalne, po co czekac. POWODZENIA informuj nas.
 
reklama
kajunia-niestety jestem za granicą i nie mam tu możliwości zrobienia tego testu. Narazie zostają mi zwykłe testy i dokładne badania za niecały miesiąc w Polsce.
PS.Ale kciuki trzymaj:-).
 
Do góry