reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

amalfi kobito normlanie szkoda ze idziesz bo bede tesnkila:(:* wracaj szybko

Anulka ja przez pierwsze 3 mies przytylam 1 kg i 7 w drugim trymestrze a w 3 nawet grama nie przytylam....
 
reklama
Witajcie!
ja tu nowa, ale troche Was podczytywałam od jakiegoś czasu i mam nadzieję, ze będę mogła się Was poradzić co jakiś czas :zawstydzona/y:

kwiatuszekq20 , wczoraj pisałam co i jak ze mną na tym wątku i pomogła mi mamaFFia (dzięki jeszcze raz)-ja też tak jak Ty zaczynam mieć dziwny śluz- ni to beżowy, ni to kawa z mlekiem tyle, że u mnie 24 dc- masz zamiar testować wcześniej, czy czekasz na @ i dopiero jak nie przylezie? Ja sobie postanowiłam w środę iść na betę, może ta durna @ zapomni... już nie wiem czy w ogóle jest nadzieja w tym cyklu czy jak zaczęło się to plamienie to już moge zapomnieć... eh do dupy


mam zamiar wytrzymac chyba ze nie dam rady albo@ przyjdzie
 
Czesc dziewczynki :)

Anulka no ciesze sie ze wszystko w porzadku z dzidzia :) Jak tak patrze na te sliczne zdjecia usg to nie moge sie juz doczekac swojej wizyty :)

U mnie dzisiaj masakra, leca zielone gluty :/ bleeee a w czwartek wracam do pracy.... :/
 
basieko a stres??? wiesz jednak dzieciaki w szkole daja popalic... a w5-6 mies trudno wysiedziec dziecko bardzo sie wierci i zaczynaja plecy pobolewac... kurcze moze powinnaś przejsc jak najszybciej na l4? bo wiesz napewno cie zrozumieja w pracy a zastepstwo za ciebie tez musza predzej czy pozniej znalesc.... l4 w ciazy platne jest 100%
 
Witajcie dziewuchy!
Anulka ależ masz pięknego kosmitę na zdjęciu, mój też tak wyglądał w 12 tygodniu i jeszcze nogami tak machał jakby ćwiczył jazdę na rowerku. Najważniejsze że wszystko wporządku i maluszek jest zdrowy.
Mononoke wyluzuj z tymi fochami na naszą Kasię. A poza tym moim zdaniem powinnaś też iść na zwolnienie, bo zdrowie maleństwa najważniejsze. Ja mam już strasznego lenia na L4, ale jak pomyślę że miałabym się użerać z klientami to mi się odechciewa.
Kamia a kiedy masz następną wizytę? Jaki wózek zakupiłaś? Ja byłam w weekend ze swoim Ł. i oglądaliśmy masę rzeczy, w tym wózki i zastanawia nas czy wybrać małą gondolę czy dużą. Za duży wybór.
Jaga ale miałaś przejścia, nie zazdroszczę. Ja ostatnio byłam w szpitalu w czerwcu z moim Ł. bo miał rodził kamienie - dla faceta masakra. Spędziliśmy w nocy na izbie 5 godzin - ta nasza kochana służba zdrowia.
 
Pojde na L4 jak uznam ze juz najwyzszy czas:) Moze to byc za miesiac, moze za dwa, za 3 ..... nie wiem ... naprawde nie wiem. Poki co chce zeby dzieciatko sie rozwijalo i bylo zdrowe a o L4 pomysle potem :>
 
reklama
blondi kochana gondole wybierzcie jak najdłuższa bo ja mialam mala, tzn za mala i kacper tylko 5 mies ja uzywał!!!! bo dziecko szybko rosnie i nadchodzi taki moment ze jesli jest krótka gondola to dzybko wyrasta i jest problem bo na gondole dzidzia za duza a na spacerównke za mała... ja mam x-landera pozyczonego i gondola jest tam mala okolo 72 cm kacper teraz ma 78 ale w gondoli nie chcial spac jak mial 65 bo juz byla za mala... kacper urodzil sie 51 cm i szybko rosnie nie wyobrazam sobie tak malej gondoli przy dziecku które np rodzi sie 56-57cm bo to na kilka tygodni by wystarczyło
wazne zeby kola byly pompowane bo dziecka tak nie buja, ja napewno bym wybrala taki wózek który bedzie mial możliwość zmiany kierunku jazdy przy wersji spacerowej.... bo to tez wazne - ja chcialabym widziec dziecko na spacerkach :)
 
Do góry