reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

hip, hiop huuuura :-) sprzedaje autko. facet tak sie napalil, ze dowod zostawil, zeby nikt go nei uprzedzil. ciesze sie, bo oc i przeglad sie koncza, a mnie dodatkowe koszty odejda, a samochod od jakiegos czasu tylko stoi :-)

no i tempka dalej spada, wiec moze nei wszystko stracone :-) moze nie ma tego zlego, wtedy, kiedy myslalam, ze mam owu, robert nie byl w stanie ;-) wtedy sie na niego zloscilam, a teraz nawet sie ciesze, ze najlepsze zostalo na wlasciwy moment :-p
 
reklama
o niom to mówisz ze jakieś 3 tyg trzeba czekac na usg... ech a ja myslalam ze szybciej..... jak ja to wytrzymam heheh zaraz zadzwonie i sie dowiem.... kolo 9 tej... mysle... bo moze w szpitalu ma obchod.. ranny ech... az sie boję hehe a w ten pt jest u mnie w miescie i ciekawa jestem czy bedzie kazal mi przyjsc...
 
dziekuje wisienka oby nam sie juz udalo :) za duzo juz przeszlismy choc ty juz masz dzieci ja pragne tego pierwszego troche mnie to przeraza ale coz...oby bozia sie zlitowala nademna...
az wlalam sobie lampke winka z nerwow...a gdzie do 16...zuzu jak ty to wytrzymalas...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehe ja to wytrzymaam bo zrobilam o 8 do pracy mialam na 9 tą i wrocilam do domku o 17 wiec jakos zlecial mi czas.... Wlasnie dzwonilam do gina..... kazal mi przyjsc w pt u mnie w miescie czyli za 2 dni....pewnie na gogadanie wszytskiego bo nie wiem czy tam ma usg ale wydaje mi sie ze ma.... cos tam zawsze bylo przykryte jakis sprzęt.... no zobaczymy jeszcze dzis jutro i pozniej pt echh to teraz bedzie mi sie dluzyć...
a zapomnialam sie zapytac bo dzis prowadze taneczny aerobik i nie wiem czy mogę choć jak fasolina ma 2 tyg to juz 2 razy robilam to w tempie 140bpm wiec jak myslsice moge to robić bez podskoków dziś bedzie heheh bo chyba nie musze rezygnować z tego....
 
Anulka zostaw to wino!!!!!!!!!!!!Wiem co czujesz. I jak bardzo pragniesz. Mój Maciek ma juz prawie 16 lat a ja zawsze pragnełam trójki dzieci. Długo musiałam czekac na choćby mozliwości staranek.Z Mackiem jestem związana bo od lat wychowywałam go sama ale nie oszukujmy się to juz nie dziecko i nie potrzebuje mamusi. Walczylismy o ta ciążę juz bardzo długo. Chcielismy miec dzidziusia juz 3 kata tenu ale okazało się, ze musze się leczyc i brac lekki , ktore uszkadzają płód, potem była kwarantanna a potem przygotowania i zaczelismy staranka. Niestety straciliśmy Dzwoneczka . Mam nadzieję, ze teraz będzie dobrze.
 
reklama
Do góry