reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

hahaha no tak z tym suwaczkiem... ;-) hehe niom mam nadzieje ze zleci...... oby do grudnia bo wtedy bede chciaa powiedzieć mojej dyrce....a strasznie sie boję......... mam nadzieje ze ok i chce jak bedzie wszytsko ok pracować do końca roku szkolnego i po macierzyńskim wrócic od razu..... bo ja tez bez tej mojej pracy nie dam rady...... zanudzę się .........
a babka w labor.... wiesz.... no.....
no czekamy do 16 i pisz koniecznie ja bede myślami z toba zobaczysz bete wyższa,,, musi tak być... wierzę w to..... aaa i co do mojej owu to ja mialam cykle pier 42 pzoniej 36 wiec nie wiem czy jeszcze by nie by krótszy.... bo ja z męzusiem nie leniuchowalismy sex byl codziennie lub czasami co 2gi dzień.... wiec sie okaze po badaniu kiedy to mogloo być....
 
reklama
mi jak jakby sie udalo to pierwszy trymest koncze w swoje urodzinki tj 02,01:)
a jak bedzie dobra wiadomosc to prezent dla meza na urodzinki hehe byly wczoraj:)mysle ze wybaczy dzien spoznienia:)
 
na pewno wybaczy zobaczysz ściskam mocno mam na 12 d pracy a tak mi sie nie chce ruszać najcheniej bym se pospala i poszperala w necie.... itp... zjadlam kapeczki z miodkiem... i mleczko... ale burczy mi dalej... wiec ide cos jeszcze wszamać do pracy se jedzonko tez przyszykować.......... buziole! i bedzie dobrze jeszcze przed wyjsciem zajrzę do was!!!
 
z tymi wiatrami to jaj tez mialam niezle gazy.......... heheheheh bedzi eodbrze zarazam jeszcze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
hmm... nie zwrócilam uwagi na mocz..... ale rano mial taki nie mocno solmkowy... jakby mocno zagęszczony taki żotawy i tyle... ale jakos sie nie patrzylam z tym.... nie mysl luzuj bo ja sie poddalam i wyszlo co wyszlo :-) bedzie dobrze ale my babki to rzeczywiscie nie jestesmy cierpliwe...
Ja wlasnie wkuszam goląbki...... ale bez sosu...ale nie mam zachcianek.... jakis .... tylko oststanio zauwazylam ze jem jak szalona paprykę marynowana.... u cioci w domu i u tesciowej jejej caly soik.....
 
reklama
Do góry