reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Anulko, wiem, że nie robiłaś ale pytam o której jutro będą :)

Katty, nie ważne teraz jaka szyjka etc, ważne by się przytulać, z szyjką jest tak, że się może zmienić w każdej chwili, dlatego bada się ją raz dziennie, z pustym pęcherzem i najlepiej pod wieczór :) Tak więc do dzieła :D

 
reklama
Witajcie kobietki.
Zuzu Gratki pieknej betki
poziomki sliczny brzusio
lilith trzymam &&&&&&&&& za owu
anulka zaciskam &&&&&&&&&7777
Ja po wizycie u gina. Na prolaktynę nic na razie mam nie brac. Szyjka i endo ciązowe, pęcherzyka jeszcze oczywiście nie widać. Mam sie nie stresować, odpoczywac i duzo leżeć, zrobic masę badań i za trzy tygodnie przyjśc. Dostałam tez L4. Jestem teraz spokojniejsza o ta prolaktynę.
 
Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilkę.
Anulka, będzie dobrze, nie trać nadziei. Termin @ miałyśmy taki sam i nadal nic nie widać. Ja robiłam test wczoraj (negatywny wynik) ale wciąż liczę na to, że się udało. Może mamy stężenie hormonów za niskie i test jeszcze nie wychodzi?
Zaciskam &&&&&&&&& :D
Dobrej nocki!
 
Katty owocnych staranek.u mnie bez rewelacji bo dopiero 7 dc ale z mezem powiedzielismy sobie ze ten miesiac musi byc nasz i w koncu musi sie udac.widze, ze tu wiekszosc z nas ma parcie na ten listopad.oby wszystkim nam sie udalo.ja juz mam dosc rozczarowan i widoku 1 krechy.czekam juz 11 miesiecy.A Ty Katty ile juz sie starasz?jak masz kontakt z kahaka to pozdrow ja ode mnie.
Margarita gratuluje i zycze spokojnej ciazy.
Lilith zycze owocnych staranek!
poziomki super brzusio.tez juz chcialabym byc w ciazy.
Zuzu szybko Ci poszlo ciazenie po tych tabl. anty.u mnie juz 11 miesiecy jak odstawilam, staramy sie caly czas i nic.
 
kacha, pozdrowie na bank :-) ja tabletki odstawilam w czerwcu zeszlego roku. na poczzatku nie mialam parcia, ale od 4 miesiecy staramy sie juz z kalendarzykiem w reku, a od tego miesiaca nawet z termomertem ;-)
a listopad bedzie nasz :-)
 
Wisienka teraz sobie odpoczniesz a niebawem zobaczysz swoja fasolke.
Verte i Anulka trzymam za Was kciuki.mysle, ze Wam sie udalo. a testy juz nie jednej kobietce wychodzily po czasie wiec jest szansa.
 
reklama
kacha dzieki, mam nadzieję, ze tym razem będzie wszystko dobrze. Gin powiedział, ze po poronieniu trzeba zapobiegać żeby nic się znów nie wydarzyło i dlatego zaleca mi L4 zwlaszcza, ze moja praca nie jest lekka. A ja tam mysle, ze nie mam 25 lat tylko 10 więcej.
 
Do góry