reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Katty ja juz mam takie parcie, ze od tego ostatniego cyklu zastosowalam testy owulacyjne, temp. zaczelam mierzyc, owulka byla, sexik tez i dupa blada.ja juz nie wiem czasem co mam robic zeby sie udalo.13 grudnia mam wizyte u ginki, minie wtedy rok staranek i niech ona cos wykombinuje.
 
reklama
Kacha ją tabletki brałam łącznie z 8lat z 3mc przerwą. gim mi mówił że one aż tak nie wpływają na płodność wierzyłam miałam 3lata prawie temu robiona krio a mówią że nie bo problemy tylko co organizm to organizm ją uprawian sport ruszam się 5 godz tyg non stóp plus szkoła z dziećmi a może po prostu tak się trafiło jak to moja mama mówi ślepej kurze ziarno. A miałam straszne parcie na bobo ale jeszcze cieszyć się nie będę bo ciążą młoda zobaczymy co jutro gin powie przez tel ale wierze że wam się uda zobaczycie WIŚIENKA NO TO SUPER JAK JUŻ PO WIZYCIE A MOJA PRZEDE MNĄ ALE CHCE TAK ŻEBY BYŁO WIDAC I SŁYCHAĆ SERDUSZKO TO TWOJA FASOLKA ILE MA ŻE NIE BYŁO WIDAC ?
 
Wy macie takie parcie na listopad a ja bym się chyba nie załapała na niego a na sam początek grudnia, chyba 01 jak co :D To może jest ktoś chętny na grudzień? ;>
 
Witam się z porannym kompocikiem..... jakoś rano bym moglą spać a w nocy nie mogla zasnąć..... wstalam na majeczkę.... hehe mąż wkoncu uwierzyl..... hehe zaraz zadzwonie do gina i mu powiem piękną nowinę......
 
Wy macie takie parcie na listopad a ja bym się chyba nie załapała na niego a na sam początek grudnia, chyba 01 jak co :D To może jest ktoś chętny na grudzień? ;>


hehe no no ale byo by u Ciebie pięknie.....!!! suprise na gwiazdkę super bede trzymać kciuki!!! uda się i wysyam fluidki!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witajcie porannie. Czeka mnie jeszcze nieprzyjemna rozmowa z kierem.
zuzu ja tez chciałam iśc dopiero w 7 td po OM. czyli w 5 od owu ale miałam umówiona wizytę z powodu prolaktyny i poszłam. U mnie wczoraj był 17 albo 18 dzien po owu. Fasolka za mala i pewnie musiałby byc mega sprzet żeby bylo ja widac no a jeszcze nie wyksztalcil sie pęcherzyk. Ale to normalne i wiedzialam to więc się nie denerwuję. Za trzy tygodnie będzie widać na pewno.
 
reklama
hejka laseczki ja wlasnie wrocilam z betki wyniki bede miec po 16:)wiec czekamy:p
tempke mam 37,1 ... az nerwowo wytrzymac nei moze ale niestety pojechal do pracy i sama czekam pewnie pedem blyskawicy bedzie wracal po pracy zeby poznac wynik bo nie chce mu przez tel pisac nawet jak nic nie wyjdzie z tego...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry