reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Mononoke, ja po godzinach nie jestem nauczycielem hehe :-p ja też mam dzień lenia, trochę posprzątałam, pranie wstawiłam, zmywanie, a teraz siedzę na bb. Jeszcze poprasuję może, a po południu do rodziców sie przejdę. To miłego leniuchowania.
 
Mononoke, tu jest z serialami fajny:

Odcinki Gotowe Na Wszystko | Desperate Housewives - serialeonline.pl - wybacz, że nie główna ale tu utknęłam na desperatkach :D

Filmy i Seriale Online - a tu z filmami.

Tylko na megavideo jest limit, można go obejść, załączając film, on się podładuję i wyłączasz neta. Ja nie mam z tym problemow, bo mam mobilnego dziada i zmieniam tylko ip.. czyli odpinam, przepinam..
Ale jest tam dużo nowości, które lecą w kinach, więc warto :)

A książek nie czytasz?? ;> Achaje Ci polecam Sapkowskiego :)
 
Czytam ksiazki ale nie wzielam sobie nic od rodzicow wczoraj a tutaj wszystkie juz przeczytalam :D Dzisiaj konczylam jeszcze czytac o Kosciuszce :p
A Sapkowskiego nie czytalam nigdy, Tolkiena lubie z takich ... fantazyjnych ;p
Dzieki za linki kochana:*
 
Ja uwielbiam Sapkowskiego lub Ziemiańskiego - to on napisał Achaje, pomylilo mi się :D
I to są właśnie takie fantazy, bardzo fajne, super się czyta. Lubie też sagę o ludziach lodu ;p
Książek to ja tu nie mam, wszystko niestety ściągam w ebookach :)

Mama, trochę szkoda, że tak późno, bo jak mówiłam dziś mam 4 dzień skoku.. jakby tak 4 dni temu przyszło to by się nadało idealnie.. a tak.. :( Nada się idealnie na następny cykl :)
 
LILITH- a moze to i lepiej ,ze teraz przyszedl ,skoro bierzesz antybiotyk to wiesz....ja jak usunelam 8 dolną to tez dostalam antybiotyk przeciwzapalny i powiedzialam dentyscie ,ze sie staramy to powiedziala ,zeby sobie ten cykl darowac....

najwazniejsze,ze w nowym cyklu zaszalejesz(chyba ,ze @ nie przylezie :)) )
 
Mama, no ja już okresu staranek nie cofnę.. więc jeśli miałabym zafasolkować to mam nadzieję, że nic złego się nie stanie.

Co do żelu, to z nim jest taki problem, że po zaaplikowaniu należy odczekać 15-30 minut aż on nabierze odpowiedniej konsystencji. Choć wiadomo, że te 30 minut można wykorzystać juz na przyjemności :D:D
 
reklama
Czesc dziewczyny:)
Ja uzywalam tego zeliku w tym cyklu i w sumie calkiem fajny tylko wlasnie to ze 15 minut przed trzeba go zaaplikowac i jest troche smieszne:) Ja uzywalam tylko polowe aplikatora i powiem ze wystarczalo. W moim zestawie bylo ich 9.
 
Do góry