reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Lilith no to jestes obkupiona na maksa.jednak zycze Ci, zeby sie udalo w tym cyklu.ja tez uwielbiam "gotowe na wszystko", ogladnelam 6 sezonow i czekam na 7.
Kahaka dzis mam temp. 36,7. fajnie, ze impreza sie udala. ja juz z okazji edukacji zjadlam 8 czekoladek.dzis pracowalismy a jutro wolne.ale ta pogoda jest straszna-niesamowicie zimno, az nic sie niechce.owocnych staranek!
 
reklama
Aniula, dziękuję. Ja kupiłam ten mniejszy na pierwszy raz, czyli 40g i skoro mówisz, że pół aplikatora wystarczy, to na pewno posłuży na dłużej. Chyba, że bardzo nam się spodoba, to na nowym mieszkanku zamówimy więcej.
Napisałam dziś do wysyłającego, by nie wysyłał tego żelu znowu [ dziś miał to robić ] bo właśnie odebrałam, najwyżej jak już wysłał, to dopłacę i będę miała dwa ;p

Kacha, to już 2 wyższa, tak??
 
Kacha, czyli 36,7 to Twoja wyższa i na takim się musza minimalnie utrzymywać :)

Mama, dokładnie. A co do tych 15 minut to przecież można je poświęcić właśnie na jakieś pieszczotki i już :)

Aniula, mam taką nadzieję, bo u mnie ze śluzem na prawdę kiepsko, nic nie pomaga na niego. A wiadomo, że z nawilżeniem i do jeszcze dobrym jest o wiele przyjemniej, no i psychicznie podejście dużo lepsze.

Zastanawia mnie tylko, czy on nie zmienia swojej konsystencji gdy np. pomiesza się z naszym własnym.. nie tym z dni płodnych tylko z podniecenia..
 
reklama
Już po wizycie:-). Jutro mam zrobić takie badania: FSH, prolaktynę i estradiol - to chyba dobrze odczytałam ze skierowania na badania. Miałam usg robione wszystko jest w porządku. Pan doktór dopatrzył się nie wielkiej nadżerki :-(. Dostałam luteinę i proszę Was o pomoc: jak wystąpi krwawienie to mam przestać ją brać? Z wrażenia nie zapamiętałam co lekarz mówił. A drugie pytanko co z przytulankami mam je odstawić? Aha i jeszcze jedno jeżeli w ciągu 3 miesięcy nie zajdę w ciążę to kłania mi się szpital:-(. Lekarz stwierdziła że ma PCO czy coś takiego. Czekam na Waszą pomoc moje kochane Kobitki na świecie.
 
Do góry