reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katowice zapraszają przyszłe mamusie

Hejka

Dawno nie zaglądałam, ale mnóstwo drobnych i większych rzeczy się wydarzyło.
Z najgorszych Karen miała wypadek pod opieką mojej mamy i cioci i niestety rehabilitacja, wizyty u weta nonstop, nie wiadomo co będzie.
Ja czuję się ogólnie ok, na usg z dzidzią też wsio ok, prawdopodobnie chłopak, ale oczywiście potwierdzenie na następnym usg.
Tak Anula jestem w ciąży. Jak Twoje dziewczynki w przedszkolu? Zaaklimatyzowały się bezproblemowo. Ja strasznie się szkoły Igora boję w tym roku.
Nuuśka odezwij się. Co tam u Ciebie? Jak staranka?

miłego dzionka
 
reklama
Annaoj GRATULACJE!! :)
Moje się cieszą z przedszkola tylko co chwile chore :wściekła/y: uroda przedszkola,teraz je potrzymam troche w domu bo już mam dość apteki lekarzy itp
W tym roku szkoła Amelka już się doczekać nie może a ja aż się boję :-p co to będzie...
A na kiedy masz termin?
Moja bratowa wczoraj urodziła Alexa :-) a miał byś Alex u nas :-D
 
Hejka
jakaś niedospana jestem , pomimo tego, że wczoraj padłam zaraz po 21:confused:
Pierwszy rok przedszkola to chyba taki urok. Alicja też zaczęła chodzić, teoretycznie od stycznia, chodziła 1,5 tygodnia, była chora, a potem wyjeżdżaliśmy na ferie i zaczęła w zeszłym tygodniu. Na razie jej się podoba, zresztą bardzo chciała iść.
Gratuluję Anuula zostania ciocią. Ja mam termin na 4/7 września.
miłego dzionka
 
Hej!
Mam nadzieje,że nas pamiętacie. U nas po staremu, mały chodzi do przedszkola i gdzieś od stycznia się zaklimatyzował. Byle tylko nie chorowaŁ-bo potem ciężko mu wrócić. Niestety od 2 miesięcy co pare dni chory.

Anulaaa- u nas podobnie, mały już chętnie chodzi do przedszkola, ale nękają nas przeziębienia.

Annaoj- gratulacje z powodu maluszka:) Ale będziesz miała wesołą gromadkę. Ja się coraz częściej zastanawiam nad rodzeństwem dla Adasia, szkoda ,ze nie zdecydowałam się od szybciej:)

Nusia- powodzenia w starankach.
 
witam. ja się wychowałam w Katowicach na Zawodziu, ale od prawie 12 lat mieszkam w Mysłowicach. moje dzieci rodziły się w Katowicach (teraz też raczej będą Katowice), bo jeśli chodzi o lokalną służbę zdrowia... no jakoś nie uffufam. tutaj jeno do rodzinnego, ale szpitale to z daleka.
 
reklama
hej
synek miałby 4,5, córka ma 3,5, a następne jest w planie na przełom roku, pewnie padnie na grudzień, bo planowane cc.
mój prowadzący jest z kliniki, więc pewnie tam, jeśli on ma mnie kroić, chociaż opinie są ciankie. jeszcze nie gadałam z nim na ten temat.
 
Do góry