reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy piersia :)

Monikasia przy zapaleniu piers są takie objawy jak przy grypie - zmęczenie, gorączka, dreszcze, bóle mięśni i stawów, ból głowy... A oprócz tego boli Cię pierś (ja to porównuję do takiego porządnie nabitego siniaka), ale nie brodawka. Jest zaczerwieniona i tam gdzie boli twardawa, bo są zatkane kanaliki.
 
reklama
Dziewczyny...mam taki problem.
Karmiłam małą piersią...jak miała lekko ponad tydzień dostałam zapalenia w lewej piersi....bolało jak diabli-gorączka 40 stopni-antybiotyk.
Mleko zaczęłam ściągać, malutka była na takim karmieniu moim mlekiem z butli cały czas. 3 dni temu mnie pokusiło żeby ją znowu przystawić do piersi..i o ile z lewej jadła pięknie i łapała brodawkę jak należy to z prawej miała problem...jakby jej było niewygodnie. Prężyła się, płakała...źle łapała brodawkę. No i 2 dni na cycku i mam znowu zapalenie :( właśnie tej prawej piersi. Czuje sie fatalnie....i fizycznie przez temp. i emocjonalnie bo mi sie wydaję ze jakaś wybrakowana jestem :(
Nie wiem czy mam sie poddać i karmić ją sztucznie...czy spróbować jeszcze raz?
Choć moj M jak mnie widzi w tej goraczce to stwierdza ze mamy przejsc na butle...
Ja o to żeby karmić mała piersią walczyłam około tygodnia i teraz jestem z siebie dumna chociaż było naprawdę bardzo ciężko. Ja bym próbowała i nie poddawała się. Trzymam za ciebie i maluszka kciuki oby wam się udało nadal cyckanie:-)
 
no a mnie strasznie swędzą piersi normalnie nie moge wytrzymać to chyba te rozstępny albo co? ;/
 
Ja przezylam koszmar 2 dni temu w nocy:szok:Karmiac mala patrze a ona jakas brudna buzke ma :baffled:i nagle mysle, o Boze to krew:szok::szok::szok:Szybko swiatlo zapalilam, widok naprawde okropny jakby jakiegos krwotoku ona dostala:szok:wytarlam jej buzke i okazalo sie ze z nia wszystko OK tylko pekla mi brodawka:szok: Ludzie myslalam, ze zawalu dostane:szok::szok::szok:
Myslalam, ze odchoruje to bo chwilke ssala i pewnie z krwia ale wszystko bylo dobrze, tylko ja sie z tym zle czulam jakos:baffled::baffled:
 
dziewczyny mam taki problem, rozmawiałam z PAtrycją już o tym ale obie nie wiemy co zrobic z tym fantem, o tuż mam tak że w jednym cycku jest zawsze więcej mleka niż w drugim....... to że jest niewielka różnica to normalne , ale u mnie jest tak że z jednej piersi odciągam 160 ml a z drugiego 100 albo i nie całą 100tke. wydaje mi się że to dośc duża różnca .......... próbowałam małego częściej do tej mniej produkującej piersi przystawiac......
czasem dosłownie wisiał na cycu cały dzien...... cycek szybciej produkowal mleko, ale ilosc ciagle ta sama.......
mały czasem się nie najada.......... i nie wiem co moge jeszcze zrobic... a nie chce go dokarmiac mieszanka...
 
mam to samo jeden cycek wiekszy od drugiego i zawsze w nim wiecej mleka chocby niewiem co robila zawsze jest wiecej mleka..
 
reklama
Ja tak nie mam...A czy Wasze dieciaczki za jednym posiedzeniem pija z jednego czy z obydwu cycusiow? trze3ba zawwsze pamietac z ktorej piersi karmilysmy ostatnio i karmic z drugiej zeby bylo "po rowno". Najlepiej spytajcie polozne o to co i jak.
A dlaczego odciagasz Meganne? Jatego nigdy nie robilam...
 
Do góry