reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

zuzia już od prawie dwóch miesięcy:tak::tak:
Kacperka też karmiłam jedną prawie 17 miesięcy. moje dzieci odrzucają moją lewą pierś:baffled::baffled: jakaś felerna

moja lewa tez sie zablokowala i od 3 dni nic zniej nie leci...wiec sciagam tylko z prawej. jezyk a jak wygladaja piersi jak karmi sie tylko jedną - widac, ze jedna wieksza niz druga, czy nie bardzo? ja wczoraj mialam taka asymetrie, ze az ludzie sie dziwnie patrzyli :-D i teraz chodze w lunych ciuchach...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jezyk rozumiem ciebie doskonale. Ja od dwóch dni nie byłam z Karolem na spacerze i w domu nie śpi. Próbowałam go oszukać i bujałam na balkonie, ale nie dał się i pospał tylko 22 minuty.
Wieje u nas, ale dziś muszę wyjść, bo oboje zwariujemy w tym domu.

Wczoraj po południu Karol nie chciał ssać piersi, ale butlę wyłoił w mig. Zastanawiam się czy to nie po moim Cappuccino. Podobno dzieciom może przeszkadzać już smak mleczka. Od porodu wypiłam pierwszy raz, więc może nie przyzwyczajony do takiego smaku.
 
labudka to nam się wydaję że ludzie widzą tą różnicę. bo pytałam Piotrka i koleżanki i oni nic nie widzą jak ma obcisłą bluzkę
 
No ja też już dwa dni nie byłam z Blanką na spacerze..ma tą trzdniówkę..już nie ma gorączki, ale ma wysypkę od wczoraj wieczora..także my wyjdziemy dopiero jak wysypka zejdzie..a to może być nawet 3 dni jeszcze:sorry: ja zwariuje w domu:eek:
 
jak tylko zaczyna trzec oczy albo kwekać, a wiem,ze najedzony to do spania - w wózku, albo w łozeczku czy na kanapie - wystarczy kilka razy poglaskac po glowie, albo kciukiem pionowo po czole (wtedy fajnie opadaja powieki :) polecam!) i mały odpływa.

Oj ile bym dala, zeby moje dziecie bylo takie ugodowe. My lulamy na rekach, ale ile mozna kolosa nosic..a i tak nie zawsze dziala..a tak w ogole to tylko u mnie zasypia..nie wiem co to bedzie jak opieke przejmie babcia i choc do pracy wracam za jakies 3m-ce to i tak juz sie stresuje tym usypianiem.

myślę że mama zrobiła się normalna a nie nadgorliwa :-D:-D:-D

Oj i tu chyba jest problem, w nas, a nie w naszych dzieciach. Perfekcjonistki chcialy miec perfekcyjne dziecko, ale niestety na to trzeba czasu:-D:-D:-D Mnie to wkurza, bo mi czesto sasiedzi mowia, ze slychac ze ryczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja tam im nie mowie, ze slysze jak sikaja o 23ciej

Dziewczyny kiedy wasze malucha zaczęły sie smiac na glos???

Smieje sie od jakichs 2-3 tyg. Pierwszy raz jak zobaczyl wariujacego na podlodze psa, a teraz smieje sie zazwyczaj jak mu robie pierdzioszki z boku brzuszka..tam ma laskotki ;)) ale poza tym to trzeba sie niezle napracowac ;)
 
..nie wiem co to bedzie jak opieke przejmie babcia i choc do pracy wracam za jakies 3m-ce to i tak juz sie stresuje tym usypianiem.
babcia sobie da radę lepiej niż ty:-):-):-), u mnie tak było :-):-):-). I naprawdę daj na luz, bo sama sobie szkodzisz i małemu. Mnie też szlak tfafił jak mi sąsiedzi mówili, słyszymy małego. Dziecko musi popłakać tak jak my musimy mówić, to jego jedyny język jaki zna na razie.
 
a u mnie samoistny zanik mleczka i niestety butla poszła w ruch. pije herbatki na latacje i przystawiam małą ale to nic nie daje nie wiem co się nagle stało:szok::szok::szok:
 
używacie jeszcze wkładek laktacyjnych?

bo ja od 3 tygodni w ogóle, już w ogóle "nie brudzę" :)


uzywam ale zakladam tylko przed samym karmieniem bo jak je z jednek to w tym czasie z drugiej cos poleci.... ale tak to nawet w nocy jest juz sucho :-D:-p zreszta ja mam teraz juz bardzo malo pokarmu, ale to inna sprawa :zawstydzona/y:


jezyk to nawet nie wiedzialam ze tak sie da zrobic zeby tylko jedna karmic ;-)

paulusia :tak: to tak jak ja... na razie jest coraz mniej mleczka z dnia na dzien... za caly dzien z piersi sciagne z 200-300ml a reszte dokarmiam :tak: z piersi maly je tylko rano a w ciagu dnia ją odrzuca... herbatki na laktacje raczej nie pomagaja - tak mi powiedziala farmaceutka, ze sa one bardzo przereklamowane
 
NIMFI zanika pokarm bo najskuteczniej pobusza maluszek, zazwyczj przy dokarmianiu jest tak że będzie go coraz mniej ale ważne żeby choć raz na dzień karmic.
a propos ja zawsze karmię raz z lewej raz z prawej
 
reklama
Do góry