reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

reklama
ja ostatnio na regionalnym znalazlam sasiadki :tak: wiec moze jakis spacer nam wyjdzie :tak:

w rodzinie mam starsze dzieciaki ok 2-7lat, nikogo mlodszego. Za to koledze urodzil sie syn w ten weekend wiec mamy choc jednego rowiesnika :-D oprucz tego moje cztery kolezanki z pracy maja dzieciaczki z 2008 i 2009 roku no ale nie mam z nimi kontaktu bo mieszkaja poza Krakowem :-(

Gdzie mieszkasz? Moze my sie umowimy kiedys na spacerek :D :-):-):-):-)
 
daggy chciałam się wkręcić na forum regionalne, ale tam dziewczyny jakieś dziwne są i sobie stamtąd poszłam :D nie mogłam się wkręcić w ich rozmowy, nie wtajemniczona jestem :)
 
Larkaa wiem o czym mówisz, nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem. Przeprowadziłam się 6 miesięcy temu do innego miasta, w dodatku w UK, nie znałam zywej duszy!!! Teraz znam juz całkiem sporo ludzi, praktycznie codziennie się z kims spotykam. Po pierwsze wychodze z domu na rózne zajęcia z dzieciakami, a to muzyczne, a to masaz dziecięcy, a to tzw playgroupy. Ogłosiłam się chyba na każdym forum dla mam, że szukam koleżanek, pozaczepiałam nawet kilka dziewczyn na naszej klasie i tak się jakos rozkręciło. Już nawet spotkałam się raz z angielką poznana przez internet na forum ang. Wątki regionalne sa na róznych forach, nie tylko na BB, no i czasami jak dziewczyny się dobrze znają trzeba mieć troszkę cierpliwości, bo one się spotykają i znają sie z reala, znim więc zaakceptują nową osobę trzeba troszkę popisać. ;-) Na pewno szybko nawiążesz jakieś znajomości, jestes bardzo otwarta (no i miła i sypmatyczna ;-) ), ja w zyciu bym nie zaczepiła nikogo na ulicy ani nie zadzwoniłabym doobcej mi osoby. :-p
 
Tez mam dni kiedy mi brakuje pokarmu i Maks ewidentnie jest głodny po zjedzeniu mleka z dwoch piersi i wtedy go dokarmiam. .

Jak juz mamy zaglebiac sie w szczegoly ..to to jest twoj post z 4 maja ....wiecej nie chce mi sie szukac....
Ja nie widze nic zlego w dokarmianiu ...jesli jest oczywiscie potrzeba ..ale po co sciemniac ze sie nie dokarmia...:-)
Przeciez ja tez wiecznie nie bede karmic cyckiem i przezuce sie na butelke ... :tak:;-)
 
o widzisz :) Sorki. Tak szybko ten czas mija. Tylko wtedy jeszcze pil mi z piersi, a potem ja odrzucil. :) Teraz 3 karminia ma z piersi (przy czym czasami musze dokarmic ), a 4 butla
 
aga a ty podajesz jakies kropelki jeszcze Jurandowi ???
Larkaa czemu jestes tak anty butelkowa ?
Ja sie zastanawiam jak to bedzie ... ? Bo ja wracam dopiero we wrzesniu do Irysowa i moze w Polsce juz przejde na mleczko proszkowe ..ja chce karmic 6 miesiecy ,a potem ewentualnie cycus jako dodatek lub w ogole .....zobaczymy jak to bedzie :eek::eek::-p
 
reklama
Do góry