reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

lajfik, bo uważam, że uzależnienie od smoczka w zupełności jej wystarczy, innych nie potrzebujemy :D
 
reklama
Larkaa, bardzo dobrze ciebie rozumiem. Ja też tu jestem sama i mimo, że jest sporo lasek z wózkami to one wolą w domu siedzieć niż z dziećmi na spacer wychodzić.
Naprzeciwko mnie mieszkają z rocznym synkiem i laska siedzi z nim na balkonie zamiast na dwór wyjść. Biedne dziecko. Dosłownie kilka razy widziałam ich na dworze. Masakra.
Mnie trochę głupio zagadywać bo mój Karol śpi na spacerach pod warunkiem, że jeździ się wózkiem, jak zatrzymam wózek to budzi się i już mu się nie podoba. Nie wiem, która mama wytrzymałaby moje tempo i drałowałaby z wózkiem 2 godziny non-stop:-D:-D:-D
więc tak zapitalam bez postoju oby tylko Karol sobie pospał...
 
aha i jeszcze w temacie karmienia:
Błogosławię dzień w którym zaczęłam podawać mieszankę z kleikiem na noc. Jak ja fizycznie i psychicznie odpoczęłam. Kilka godzin snu sprawiło, że wszystko mnie cieszy i humor mam lepszy i wszystko super !!!
Karol się najada na noc i śpi pięknie. Następne karmienie z cycusia i tak do rana, na śpiocha już tylko cyc. Bosko !!!!
 
Ja na początku myślałam że jak tylkio wyjdę z wózkiem na dwór to wszystkie mamy z gondolami będą sie zatrzymywac na ploty, a tutaj wszystkie odwracają wzrok i patrza w górę. Ja już zaczynam gadac do siebie:(A przecież nie będę podchodzic i zaczepiac, nie jestem na tyle przebojowa.
 
Gdzie mieszkasz? Moze my sie umowimy kiedys na spacerek :D :-):-):-):-)


w Nowej Hucie :tak: a ty?

tez dokarmiam małego.... od kilku dni miewa czasem karmienia tylko z butelki bo piersi nie chce, a czasem poprostu jest glodny po oproznieniu obydwu piersi :tak:

Zwazylam Macka wczoraj i w 5 dni przybral pol kilo :szok::sorry::-D
a w ciagu tych 5 dni trzy dni go dokarmialam modyfikowanym.... no i teraz mamy juz 6100g wiec jest dobrze... biedaczek ewidentnie sie nie najadal przez ostatni czas :confused2: malutko przybieral, plakal po karmieniu bo byl glodny a ja zastanawialam sie co mu jest :eek:
 
Ja też nie podejdę do innej mamy :zawstydzona/y: wstydzę się i w ogóle ciężko nawiązuje znajomości:baffled:. Dlatego przeważnie też idę szybkim krokiem z Bartkiem żeby przypadkiem się nie obudził :eek:, a jak jestem w domu to siedzimy na ogrodzie i go lulam na miejscu.
 
lajfik witaminę D3, na wątku ogólnym napisałam co i jak. Resztę witamin ma w mleku. No i dawałam mu jeszcze przez dwa tygodnie co drugi dzień wapno po 1ml.

Chodzilo mi o kropelki na brzuszek ;-);-), ale spoko doczytalam ,ze sab u u Ciebie nie dzialal :-p:laugh2:...u mnie byl osmym cudem swiata :-p
 
reklama
A ja z kolei to moge zagadywac do wszystkich ...:-D wlasnie ostatnio , poznalam polke i dzis jestesmy umowione na 12-sta , Hura !!! Jaram sie jak dziecko ze moge z kims pogadac ... Boze ja sie tak mecze tutaj ,ze chyba na pieszo do Polski pojde ...ale czekam do 7 lipca i 2 MIESIACE W KRAJU :-D:-D:-D

Nimfi super ze Macius dostal butle ...nooo bynajmniej wiesz od czego ryczal ... glodny bidulek :-p;-)
Moja teraz ryczy najbardziej jak jest spiaca ...czy u Was tez sa takie sceny ???:eek:
 
Do góry