reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

Ja uwielbiam siedzieć z dziećmi w domu i przez najbliższy rok nie zamierzam pracować. Owszem pieniadze by się przydały, ale ten czas z dziećmi jest bezcenny.
ja też tak uważam i mam zamiar z Jurim siedzieć aż skończy 3 latka, no chyba że wcześniej przydarzy się kolejne bobo, to Jurandzik będzie koło mamy dłużej.
 
reklama
Szybciutko wracasz do pracy. Sa złobki, ktore przyjmuje tak male dzieci?

Ja się musze Wam pochwalić. Maks zapisany jest do 4 złobkow, a w jednym jest duze prawdopodobienstwo, ze od pazdziernika pojdzie :D Ciesze sie bardzo, bo akurat na tym zlobku mi najbardziej zalezało :D Mojej sasiadki 2 dzieci tam chodzi i jest bardzo zadowolona. Czyli jak dobrze pojdzie za 4 miesace ide do pracy :D Do tej pory zylismy tylko z meza wyplaty.


tak sa zlobki ktore przyjmuja od 3 msc zycia ;-) moja kolezanka bedzie pracowala w jednym chyba na os Tysiaclecia

my mamy na szczescie babcie pod reka gdyby trzeba bylo Macka komus oddac pod opieke -na razie nie planuje żlobka a jakby byl potrzebny to pewnie byloby za pozno bo wiem ze czeka sie na termin dlugo... ja mam na razie urlop macierzynski ale juz nie dlugo :eek: mimo to licze jeszcze poopoekowac sie malym.... bo praca, studia i dom to za duzo jak na obecna chwile

zreszta musialabym szukac nowej pracy bo w starej nie mam czego juz szukac :sorry: wychowawczy mi jeszcze przysluguje ale tylko jeden rok bo tak mi sie konczy umowa,a jak sie skonczy to <papa> :sorry:

golimek :tak::-D tez uwazam ze czas spedzony z dziecmi jest bezcenny :-D zwlaszcza ze nie wiadomo czy przytrafi sie okazja na kolejne dziecko wiec choc ten najwazniejszy rok bym chciala byc przy malym :-D

ardzesh sila maz cie do pracy nie zmusi ;-) moj tez by tak chcial zebym poszla do pracy -to ja sie go pytam gdzie mam tej pracy szukac :-D bo sie umawialismy ze najpierw studia skoncze zeby dorwac jakas lepsza prace
 
a wracajac do tematu karmien... :-) Maciek dzis juz normalnie je z piersi :tak:;-) na cale szczecie...
Nie wiem co go wczoraj opętało :sorry::-p
 
Jak w środę wszystko dobrze pójdzie to tez zamierzam wracać do pracy od wrzesnia a jak nie to poszukam gdzie indziej.
Kocham moje dzieci są dla mnie najważniejsze na świecie ale juz DOSC siedze w domku 5 lat i to starczy.

A u nas nocka super Cypuś usnął o 21:30 i wstał o 4:30:-):-):-)
 
A u nas Bartek nie śpi od trzech dni :-:)-(. Ciągle z nim walcze w nocy. A co do pracy to ja nie zamierzam iść w najbliższym czasie. Jeszcze trzy tygodnie i będzie po sesji i spokojnie będę mogła się całkowicie skupić na moim dziecku, bo prawdę mówiąc to moje życie teraz troche poszarpane, trochę macierzyństwa i trochę studiowania a jak na razie to nic do końca dobrze mi nie idzie :sorry:. No ale na własne życzenie.
 
Jezyk super, ze Cypus znow sie przestawil.
My wstajemy ostatnio 2, 5 i od 5 spimy juz razem tak do 8 :)) zeby tylko nic sie nie zmienilo :)

Oj ja bym chetnie posiedziala dluzej, ale niestety 1 wrzesnia wracam do pracy..na wychowawczy mnie po porstu nie stac, a z jednej pensji to marnie to widze.
 
No i właśnie to jest przykre,że matki które chcą wychowywać swoje pociechy muszą wracać do pracy,bo nasze Pantwo niestety nie pomaga nam w wychowywaniu dzieci,mówią niżu demograficznym,kusą becikowym,a tak naprawdę co to jest to 1000 zł.,same szczepionki ile kosztują,i co dalej...Rodzice ragnący wychowywać soje pociechy powinny przez co najmniej 3 lata dostawać jakiś dodatek pielęgnacyjny,żeby dziecko w tym najważniejszym okresie swojego życia mogło liczyć na nas liczyć a nie na jakąś "panią ciocię"...!!!Ja mam nadzieję że nie będę musiała na szybko czegoś szukać,i będę z moją Majeczką jak najdłużej razem.
 
reklama
Do góry