reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie naturalne, diety mam

A ja wypróbowałam te pieluchy z z Tesco i się sprawdziły. Polecam.
Tylko nie te najtańsze, a takie w fioletowo-niebieskim opakowaniu.

Ups !!!
nie ten wątek. Megusku sorry.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak dla mnie te z lidla sa jak huggiesy i bylam z nich zadowolona, a tescowe sa jak pampersy, tylko troche szersze i kupuje je, kiedy nie ma w promocji pampkow:tak:
 
A ja znalazłam chwilowo swój ideał pieluchy babydream z rossmana 8-18 kg, rzadna kupa z nimi nie wygra:) No i pampers 4 też się na razie sprawdzają. Nie wiem dlaczego 3 są za małe, ale Zosia ma za dużą pupcię.
 
a ja mam do Was prośbę..żebyście o takich sprawach pisały na innym watku..bo ja jako mama karmiąca butlą nie zawsze tu zaglądam..a o pieluchach tez chcę coś wiedzieć:-):-):-)
 
Poważnie zmieniasz tyle razy pieluchy? jestem w szoku :-)
Chyba, że mówisz o tetrze, to wtedy rozumiem, ale jeśli jednorazówki - to szok!!!!


zchodzi nam z 10-15 pieluszek dziennie :tak: sprawdzilam ze Maciek sika co 10-20 min i to dosc obficie :-D Nie zmieniam od razu jak sie zesika tylko jak juz pieluszka jest ciezsza ;-)
W nocy spi w jednej pieluszce do rana i o dziwo ta jest niemal sucha :-p

Wietrze mu pupke czasem przy przewijaniu... Jak jest cieplo to bawimy sie bez pieluszki (lapanie zabawek, albo masowanie)

habcia a my uzywalismy rozmiar 3 tych z Lidla :-p i juz sa za male - musimy sie przerzucic na rozmiar 4 :tak:
uzywam roznych pieluszek - w zaleznosci jaka promocje dorwe :-D bo ostatnio czesto udaje mi sie zlapac Pampersy gdzie wychodzi 0,50zl za sztuke wiec sie oplaca, bo tez z Lidla tez tyle kosztuja :tak:
 
A ja znalazłam chwilowo swój ideał pieluchy babydream z rossmana 8-18 kg, rzadna kupa z nimi nie wygra:) No i pampers 4 też się na razie sprawdzają. Nie wiem dlaczego 3 są za małe, ale Zosia ma za dużą pupcię.
dla mnie te pieluszki też są najlepsze, ale ja do tej pory używałam 3, ale dziś muszę nabyć 4. Kupiłam ostatnio belli i jak dla mnie to dupa a nie pieluszki. Jurand przesikuje się po 2-3 razy dziennie, zmieniać muszę je co 2h. W nocy dziś też przelał. Muszę się przemęczyć, bo mam ich całą paczkę :-:)-:)-(.
ewelinka ja tu zaglądam i nawet się udzielam :))
 
I teraz chcialam napisac jaki mielam w weekend armagedon z Mackiem :no::szok:

Nie wiem czy to wina pogody (ciagle pada i wiatr), a moze zabki mu ida (ma zaczerwienione dziaselka), czy jest rozdrazniony czyms :baffled:

Wczoraj po raz pierwszy przez caly dzien odmuwil jedzenia z piersi :nerd::eek:
Do tej pory miewal takie akcje.... ale dosc rzadko jak byl zmeczony, a teraz... juz w sobote sie cos zaczelo i musialam mu dac 3 razy mleczko odciagniete butelka bo byl strasznie placzliwy... Wczoraj przeszedl samego siebie... :crazy:

Zjadl sniadanie z piersi, bo byl zaspany po nocy...
Kolejne karmienie - pociumkal troszke i w placz.... Maz go ululal do snu i byl jakis czas spokuj...
Pozniej identyczna sytuacja tylko maly juz nie chcial chwycic piersi - staralam sie mu zakropic kropelki mleczka do buzi zeby poczul smak w nadzieje ze zaciagnie i nic... :confused2:
Po 4 godzinach proby karmienia skapitulowalam i dalam modyfikowane - w koncu sie uspokoil...

Potem juz kazde karmienie wygladalo tak samo :confused2: Jak tylko zobaczyl piers to wrzask jakby mu sie najwieksza krzywda dziala :baffled: No to odciagam i butle daje... a jak nie wycedze z piersi za duzo swojego to musze poddac modyfikowane dodatkowo :zawstydzona/y:
Dzis sniadanie po nocy zjadl z piersi ale juz kolejny posilek nie:nerd:

Ciekawa jestem czy sie to skonczy... Bo jakos nie widzili mi sie ciagle odciagnie mleczka :confused2:
 
nimfii - to masz niefajnie :-( ja w domu nawet nie mam modyfikowanego, wiec biedne dziecko by głodowało :rofl2:

ja też używam pieluchy rossmana. ale 2 były fajniejsze niż 3. w 3 brakuje mi zakładki z tyłu na kupkę. ona świetnie ją zatrzymywała i nie leciała wtedy na plecki.
lidla mam daleko, wiec nie wypróbuję ichniejszych pieluch. ale przy okazji w tesco kupię ich pieluszki, skoro polecacie. mam tez w planie kupic wreszcie pampersa sleep&play. a tak - to jestem wierna rossmanowi :tak::-D
 
A moja Helka pierwszy raz płakała mi w nocy, nie wiem o co jej chodziło. W ogóle też budzi się częsciej, kiedyś spała te 9h a teraz z 6h.
Moje wychudłe dziecko nosi jeszcze huggiesy 2, bo 3 są jescze za duże. Jak skończę tę paczekę spróbuję lidlowkich pieluch, bo Franek ich używa i bardzo je lubię.
 
reklama
A moja Helka pierwszy raz płakała mi w nocy, nie wiem o co jej chodziło. W ogóle też budzi się częsciej, kiedyś spała te 9h a teraz z 6h.

dzisiaj ta noc w ogóle jakas do dupy chyba byla, bo mój tez sie obudzil po 1 (mimo, ze przed snem zjadł 200ml mleka z kleikiem, a zazwyczaj tylko 120-150 zje), a zawsze śpi ciągiem do 4-5...i zawsze nawet jak sie przebudzi wczesniej to smok i spi dalej, a dzisiaj juz musialam nakarmic i potem co godzine pobudka :wściekła/y: jutro wracam do pracy i chyba synek sie buntuje :frown:
 
Do góry