reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie naturalne, diety mam

U nas schodzi z 10 pieluch dziennie, Bartek sika na potęgę. A po nocy to pielucha z dwa kg waży :sorry:.
A co do laktatorów, to nie cierpię odciągać pokarmu... bleee.
 
reklama
u nas też ok 10 pieluch schodzi czasami więcej jak mała po wietrzeniu robi do czystej pieluszki nawet czasami jeszcze dobrze nie zamkniętej:wściekła/y:
laktator mam pożyczony i leży w szafie nie mam tyle pokarmu żeby odciągac
Dzisiaj w ogóle myslałam że będe musiała wyciągnąc butelke i bebilon
mała godzine wisiała przy cycku:szok: od 18 do 19 potem 10 min pospała i pobudka na szczescie nie chciała jesc. o 20 okąpalismy possała 10 min tylko i zasneła. Nie wiem może to przez to że mało dzisiaj spała:sorry:to tak do cycka ją ciągło
No i pisałam że zasypia fajnie sama w łóżeczku i niestety już się to zmieniło teraz chce przy piersi :wściekła/y: Smoka nie chwyci i nawet paluszki wieczorem są bee.Od jutra musze jakos to zmienic.
 
boshe :))) to ja chyba jestem wyrodną matką, bo zmieniam rzadko pieluchy!
Z początku znacznie częściej zmieniałam, bo miała odparzenie "bumerang".
teraz jakoś nie ma odparzenia a pieluchy zmieniam jakoś 5 razy w ciągu dnia!
w nocy nie zmieniam w ogóle. Dopiero ok 10 jak się obudzi. Później wietrzę pupkę do od 10 do 12 więc bez pieluchy leży :))) Spacer i śpi 3 albo 4 godz więc nie będę budzić dziecka żeby pieluchę zmienić! A później już częściej zmieniam. Czyli jestem oszczędna w pieluchowaniu! :tak::-D
 
boshe :))) to ja chyba jestem wyrodną matką, bo zmieniam rzadko pieluchy!
Z początku znacznie częściej zmieniałam, bo miała odparzenie "bumerang".
teraz jakoś nie ma odparzenia a pieluchy zmieniam jakoś 5 razy w ciągu dnia!
w nocy nie zmieniam w ogóle. Dopiero ok 10 jak się obudzi. Później wietrzę pupkę do od 10 do 12 więc bez pieluchy leży :))) Spacer i śpi 3 albo 4 godz więc nie będę budzić dziecka żeby pieluchę zmienić! A później już częściej zmieniam. Czyli jestem oszczędna w pieluchowaniu! :tak::-D

To ja mam tak samo (podobnie) ok 6-7 pieluch na dobe
 
mi idzie 5 pieluch na dobe i w ogóle nie wietrze. 2 razy spróbowałam i oczywiscie skonczyło się mokrym lozkiem. Odparzen zero.
 
Ja zmieniałam rzadko, podobnie jak wy z 5 razy na dobę ale ostatnio jakieś zaczerwienienia są. W ogóle troszkę się zaniepokoiłam bo wczoraj Zosia bardzo mało siusiała, zmieniłam 2-3 pieluchy co 4 godziny i były prawie suchutkie, na domiar wszystkiego zurzyłam już 6 woreczek i dalej nie mogę pobrac moczu na posiew, bo w 2 zrobiła kupkę, 3 się odkleiły a w jednym było za mało. Filowanie przy niej z kubeczkiem się nie sprawdza bo po półgodzinie się zaczyna wkurzac.A musze zawieźc ten mocz jak najszybciej.
 
Maksowi trasznie smierdza siki. u was tez tak czuc? Jak np. podchodze do niego do lozeczka to juz czuje.

Larka u nas te podklady nie przydalyby sie, bo Maks jak robi siku to fontanna leci i nie wiadomo w ktora strone :)
 
ja też mam podkłady bo przebieram krzyśka na łóżku ale czasem sikając nie trafi na podkład no i mam troche zalane łoże. Dobrze że to są niewielkie ilości :)
 
reklama
my też zużywamy ok 5, 6 pieluch na dobe..u nas nigdy nie było żadnych odparzeń ani nic w tym stylu..a teraz mamy pieluszki happy..ciotka nam przywiozła, bo nie wiedziała jakich używamy i powiem Wam, że nie są złe..ale jak wykończymy tą paczkę to i tak wracamy do pampersów;-)
 
Do góry