reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

Moj sie strasznie denerwuje jak je,wyma**uje raczkami puszcza butelke,pociagnie troche znow puszcza i sie zlosci-czasami zje normalnie a czasami to juz nie mam sily do niego.
Jak chcialam tutaj skierowanie na badania to mi Polska doktorka powiedziala ze jak siku i kupe robi to wszystko jest ok:baffled:

ponoc to norma w 3-4 m-cu. za duzo rzeczy interesuje nasze maluchy i szkoda im czasu na jedzenie - tak mowi teoria ;) kiedys w nocy karmilam przy lampce jak swieczka i bylo ok, teraz musze po ciemku, bo malego tak interesuje ta lampka ze cycka ma gdzieś:baffled:
 
reklama
Nimfi a robilas synkowi jakies badania?
Mocz,posiewy morfologia?
Bo czytalam ze jak dzieci nie maja apetytu to moga miec anemie,jak za malo przybieraja to bakterie w moczu:crazy:
Moj sie strasznie denerwuje jak je,wyma**uje raczkami puszcza butelke,pociagnie troche znow puszcza i sie zlosci-czasami zje normalnie a czasami to juz nie mam sily do niego.
Jak chcialam tutaj skierowanie na badania to mi Polska doktorka powiedziala ze jak siku i kupe robi to wszystko jest ok:baffled:

Po prostu rozwalają mnie takie teksty lekarzy :wściekła/y: Moja też robi siku i kupę, a jednak coś tam jest nie ok. Po co to wybiera zawód lekarza, jak potem wszystko na odwal. A pretensje są do rodziców, że zaniedbali :wściekła/y::wściekła/y:

Ewelcia moja córcia też się tak zachowywała w trakcie jedzenia i dlatego lekarz skierował na badania. To może być objawem niedokrwistości, bakterii w moczu, jakiejś innej infekcji, a także zwykłego ząbkowania. Ale lepiej wykluczyć to gorsze i zrobić badania.
 
no ja przed chwila zjadlam pare truskaweczek z własnego ogrodeczka;-)zobaczymy czy bedzie jakas reakcja
Ewelcia to po co prosisz lekarke o skierowanie, skoro tak gada to sama dla własnego spokoju idz i zrób prywatnie
 
nathalie ja już się tak wściekam, ż gdybym miała laktator to bym sobie ściągnęła pokarm i dodała jakieś kaszki, żeby młoda dłużej najedzona była
ale go nie mam i nie kupię bo mi szkoda kasy :)
 
larkaa w krakowie mozna tez wyporzyczac laktatory :tak: moze i u was...

agniesia ewelcia
u Macka nie widze problemow z sikaniem... moczy tyle pieluch ze zchodzi z 15 dziennie:sorry: nie widze tez zeby sie meczyl jakos albo sprawialo mu to trudnosc... co do anemi albo zabkowania - to bardziej mozliwe
 
larkaa jest wypożyczalnia na Glinianej. Tam jest poradnia laktacyjna i pożyczają fajny sprzęt a nie to co można w sklepie kupić. Oczywiście koszty też są. Żeby ściągać z jednego cyca musisz kupić tam taką butelkę z akcesoriami i koszt tego to 45zl, pierwsza doba 20zł, a następne po 6zł. Zawsze można spróbować.
 
reklama
Do góry