reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

ewelcia mnie w Polsce tez caly czas mowia ze wszystko jest ok :eek: no i chyba trzeba sie leczyc na wlasna reke.... kiedys jak malego dokarmialam bo ciagle byl glodny to potem przy wazeniu okazalo sie ze przybral 900g w 3 tygodnie i lekarka zabronila dokarmiac... wiec nie dokarmialam malego przez kolejne 3 tygodnie (musialam sie niezle napracowac przy nim bo mimo to maluszek byl glodny nieraz, ale uspokajal sie po jakiejs chwili placzu) wtedy przybral na wadze tylko 200g :-( teraz juz nie zamierzam sluchac lekarzy - jak widze ze glodny a nie mam mleczka wiecej to mu dam butle... musi mu waga jakos wyjsc na prosta :sorry:

antar przerwami w karmieniu sie nie martw... moj robi czasem przerwy 5 godz

daggy jestem zaskoczona zachowaniem Macka bo do tej pory wiekszosc karmien konczylo sie placzem :-D a teraz po kilku minutach taki spokuj i przestal szukac piersi do cimkania zaraz po jedznieu - czyli najedzony :-D
 
reklama
kurde a ja się wkurzam, bo w nocy to mam takie miękkie cycki, że młoda mi nie potrafi ich złapać buzią i ryczy ;/ a jak wcześnie młoda przesypiała nocki to od 2 tygodni wstaje w nocy 2-3 razy ;/
 
laarka to chyba oznacza że laktacja się unormowała, ja też mam tak miękkie cycki że Zosia też ledwo co chwyta, a w nocy od dawna po 3-4 razy wskakuje do bufetu, ale głodna nie chodzi. Kurcze ciekawe ile przybrała na wadze ostatnio, ale pewnie strasznie mało.
Leci wam jeszcze z drugiego cycka przy karmieniu?Mi wciąż cieknie jak Zosia zrobi dłuższą przerwę.
 
antar - u mnie na początku laktacji piersi odrobinkę spuchły. Miałam małe B. I miałam nadzieję, że tak już zostanie na stałe... ale oczywiście już wróciły do swojego starego rozmiaru. Teraz nawet jak mała przesypia całą nockę, to i tak mam flaczki. Może odrobinkę twardnieją, ale nie to co wcześniej, że były kamienie i nie można było ich dotknąć. Ja przy porannym karmieniu zawsze wkładam do drugiej piersi pieluszkę tetrową, ale ostatnio nic z drugiej nie leci.
 
Ardzesh podziwiam, ja bym się dręczyła i macała czy w środku coś jest. I nawet jakby było myślałabym że za mało i katowała się laktatorem. Ale teraz po sobie wiem że dziecko może się najeśc z flaczków:) Zajęło mi to 4 miesiące ale lepiej póxniej niż przez rok nie rozstawac się z laktatorem.
 
ja się nigdy nie stresowałam, że Mila się nie najada. Przecież jak jest głodna, to wrzeszczy tak, że cała okolica ją słyszy ;-):-) A po cycku zawsze jest wesoła i uśmiechnięta. To chyba coś znaczy, prawda?

Ale za to mało przybiera na wadze. 3 tyg temu u pediatry miała niecałe 5,5kg a wczoraj wieczorem zważyłam się razem z nią i wyszło, że waży 5,6 kg
Pediatra tylko się śmieje, że mam mniej do noszenia. Niby racja, ale jak czytam o Waszych 8 kilowych dziciakach to aż mnie ściska, czy Mila dobrze przybiera!
 
Nimfi a robilas synkowi jakies badania?
Mocz,posiewy morfologia?
Bo czytalam ze jak dzieci nie maja apetytu to moga miec anemie,jak za malo przybieraja to bakterie w moczu:crazy:
Moj sie strasznie denerwuje jak je,wyma**uje raczkami puszcza butelke,pociagnie troche znow puszcza i sie zlosci-czasami zje normalnie a czasami to juz nie mam sily do niego.
Jak chcialam tutaj skierowanie na badania to mi Polska doktorka powiedziala ze jak siku i kupe robi to wszystko jest ok:baffled:
 
reklama
ja się nigdy nie stresowałam, że Mila się nie najada. Przecież jak jest głodna, to wrzeszczy tak, że cała okolica ją słyszy ;-):-) A po cycku zawsze jest wesoła i uśmiechnięta. To chyba coś znaczy, prawda?

Ale za to mało przybiera na wadze. 3 tyg temu u pediatry miała niecałe 5,5kg a wczoraj wieczorem zważyłam się razem z nią i wyszło, że waży 5,6 kg
Pediatra tylko się śmieje, że mam mniej do noszenia. Niby racja, ale jak czytam o Waszych 8 kilowych dziciakach to aż mnie ściska, czy Mila dobrze przybiera!

i u nas tez tylko 5600g :tak: i tez lekarz twierdzi ze jest ok :eek:

ewelcia nie robilam badan bo liczylam na to ze mi lekarka cos zaproponuje... sama nie mam pojecia co warto zbadac a co nie :eek:
Maciek ma apetyt.... z butli zawsze je wszystko do konca... placze jak mu sie jedzenie w piersi konczy (to podejrzewam ze sie nie najada) i placze czasem przed karmieniem - tak jak np dzis prawie gozine plakal i nie chcial jesc z piersi - dopiero mleczko odciagniete z butli zjadl
Ale bywa z nim naprawde roznie :confused2:
 
Do góry