reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

Ile wazyl maciek jak sie urodzil?
Moj wazyl 2925 jak wychodzilismy ze szpitala wazyl 2740g a teraz 5400g tzn w tamten piatek tyle wazyl.
Pytam bo widze ze twoj synek jest mlodszy od mojego tylko jeden dzien:tak:


jak sie urodzil 3200g a przy wypisie 3040g;-)
a wiec nie jestem sama bo juz myslalam ze tylko maciek taki lekki jest :-p wszystkie dzieciaczki jak czytam juz po 6-7 kg maja

tobie nic nie zalecala pediatra na ta wage? :sorry:
 
reklama
Ja chyba dam radę. Mino że wydaje mi sie że tam nic nie ma, bo piersi małe i takie mięciuteńkie, to po prostu chyba wreszcie laktacja się unormowała do potrzeb Zosi. Zosia nie jest wogóle głodna, je ile chce i jej starcza ale dopiero dzisiaj się przekonałam. Zrobiła mi 5 godzinną przerwę w jedzeniu bez spania, nie wiem co z nią. Muszę zrobic szybko posiew moczu
Posiew moczu bo 5 godzin nie jadla??:rofl2:Antar wrzuc na luz:tak:;-)
Aga-to fajnie ze Jurand daje mniej popalic,oby tak trzymal.
 
Ostatnia edycja:
jak sie urodzil 3200g a przy wypisie 3040g;-)
a wiec nie jestem sama bo juz myslalam ze tylko maciek taki lekki jest :-p wszystkie dzieciaczki jak czytam juz po 6-7 kg maja

tobie nic nie zalecala pediatra na ta wage? :sorry:
jestem w irlandii a tu jak pojdziesz do lekarza to zawsze mowia ze wszystko ok:baffled::angry:
 
Ewelcia-u mnie to samo,dlatego ja zawsze z Polski apteke przywoze:-)Malo tego to dzisiaj w tv mowili,ze sa dostepne w aptekach w Polsce specjalne testy do badania moczu,no jak nic je zakupie,bo tutaj trzeba sie samemu diagnozowac i leczyc :rofl2:;-)
 
Antarku przekochana moja Amelia tez ma tak , że w ciągu dnia ciumka nawet co godzinkę, lecz i bywają takie dni, że je co 3 h i to troszkę. A na wieczór jak zje ok. 18 tak pości do 21, 22. I za nic w świecie jej nie wcisnę cysia.
 
Nimfi Olcia też tak je -parę minut i najedzona!!ponoź to normalne i nawet dobrze !
Antar To też jest ok!! Może tak być że kilka godz. nie je, nie panikuj Zosia jest coraz starsza więc cyc nie będzie zawsze nr. 1.
A my dziś u lekarza byłyśmy z katarkiem :-(dostałam syropki i kropelki buuu.....szczepienie oddalone, a za to waga już 5700, wiec przybrała 700 gram od 18 kwietnia i ma juz 62 cm! Cycu mój jest ok....wyrabia , a lekarka powiedziała że ona taka silna że zaraz stawać będzie.
 
Aga bo to tak z chłopakami bywa....mój synuś też był kawał chłopa aż bicepsy miałam że hej.....no masz co nosić!!
 
ale maleństwo:-):-):-), Jurand półtora tygodnia temu ważył 7160, a mierzy nie wiem ile, ale sporawy facet z niego.
Aga nie zazdroszczę kilogramow do noszenia, chociaż sądząc po jakim czasie mi mdleją ręce, to też wielkimi krokami zbliżamy się do 7 ;-) No na razie to pewnie jest 6500:-D
 
reklama
Posiew moczu bo 5 godzin nie jadla??:rofl2:Antar wrzuc na luz:tak:;-)
Aga-to fajnie ze Jurand daje mniej popalic,oby tak trzymal.
Matko jaka ja glupia jestem,ze zacytuje siebie,teraz zakumalam juz a tym posiewem,za duzo tych watkow i wszystko mi sie miesza dokumentnie:-:)zawstydzona/y:
 
Do góry