reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

dokladnie ja tez musze odczekac co najmniej 2 godzinki, zreszta tak radza zeby taki czas dac piersiom. Dlatego jak planujesz wyjscie to lepiej odciagac wczesniej np. wieczorem gdy wiesz ze dzidzia dluzej pospi i ten czas pomiedzy karmieniem a odciagnieciem jest dluzszy
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi. Mam w sumie tylko 90 ml,troche mało, ale na razie więcej nie odciągam, bo Fionka tak się dziś popłakała z głodu, że coś strasznego. Wszystko dlatego, że wczesniej nigdy nie odciągałam pokarmu, więc mam tyle ile ona potrzebuje, ni mniej ni wiecej. Widoczenie jak odciagnełam to "zabrałam" trochę z jej porcji i nie dojadła. ;-)
 
dajecie coś pić swoim dzieciom? bo niby jak jest temperatura powyżej 28 stopni to się powinno...a dzis u nas 30 jak nic było, młoda w bodziaku się zapociła na amen w wózku :O
 
ja mialam dzis krzyk na spacerku. cala spocona - a tylko w bodziaku byla.
pic jej sie chcialo, a na lotnisku brak lawki. lecialam z kumpela do niej do domu, zeby dac cyca. od jutra bede nosic butle z woda dla niuni.
 
Ardzesh-jak przeczytalam twoj post to w pierwszej chwili pomyslalam,ze ty samolotem do tej kolezanki polecialas,zeby dac jesc:-D:-D:-DTo lotnisko mnie zmylilo:-D:-DDopiero czytam drugi raz i sama do siebie sie smieje:tak:;-)
 
a u nas katarek i kolki od 2 dni..........dopiero przestała płakać i bardzo mało śpi ostatnio w dzień........a ten nosek biedny ech......
 
a u nas wiatr niesamowity :( az zazdroszecz Wam tego ciepelka... za to moja Ala marudna strasznie przez te ząbki :( no i dalej problemy z jedzeniem ;(
 
reklama
Do góry