reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie naturalne, diety mam

daggy75 tez eliminowalam produkty i na nic sie to zdalo ;-) teraz po kolei przywracam te z ktorych zrezygnowalam i kolek brak - ale bole brzuszka sa nadal :confused2: juz sie nastawilam ze musze zaczekac az jego dolegliwosc brzuszkowe mina same.

Wczoraj zjadlam smazonego łososia z kasza i sosem serowo szpinakowym:laugh2: mniam! Taka kolacja u tesciow wiec nie wypadalo odmuwic - a do tej pory nie jadlam nic smazonego :eek: zobaczymy co bedzie sie dzis dzialo :tak:

mary105 na grilowane miesko sie juz pokusilam - miesko wolowe przyprawione sola i majerankiem, ale musze przyznac ze nie smakowalo dobrze :sorry: suche strasznie bylo, ale Maciek zniusl to bez kolki :tak:

Juz mi sie teskni do grilowanych kielbasek :-) myslke ze nastepnym razerm sprobuje
 
reklama
też wciąż biorę feminatal N i liczę, że to pomoże zatrzymać włosy na głowie ;-) bo nie zauważyłam by w czasie ciąży bardzo ich przybyło a ponoć czupryna gęstnieje. Za to paznokcie mam tak twarde i błyszczące jakby były polakierowane! Szok! :-D
 
Biore Feminatal na zmiane z Prenatalem, a jesli chodzi o wlosy to mam bardziej puszyste niz kiedykolwiek :tak: nawet fryzjerka byla pod wrazeniem
 
Ja biorę feminatal.Pijecie czasami cos gazowanego?ja w sumie od zawsze tylko soki i wode ale czasami pare łyków coli bym sie napiła.
 
reklama
ja zauważyłam że teraz mi szybciej rosną włosy i mam gęściejsze te na głowie ,a w innych miejscach:confused2: słabiej co mnie cieszy:laugh2: i nic nie biorę

a gazowane po pare łyków też piję
 
Do góry