reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

reklama
Ja myję buźkę raz dziennie, ale oczywiście jak się jej uleje to wycieram chusteczką nawilzoną. Nie ślini sie aż tak, zeby ją myć.

Myślę powoli o tym, żeby zacząć dokarmiac małą butlą. nie wiem czemu ale nie moge wycisnąć z moich cycków wystarczającej ilości mleka. Gdybym chiała wyjść musiałabym chyba odciągnąć z 5 razy albo więcej, zeby starczyło na 2 karmienia, i przypuszczam, ze Fionka byłaby głodna. Za 2 tygodnie jedziemy do Polski i tam planujemy spotykac się ze znajomymi wieczorami, dnie tez bedziemy spędzac aktywnie, wiec na pewno nie bedę miała czasu, zeby siedziec z laktatorem. :-( Nie podoba mi się za bardzo to rozwiązanie ale nie mam innych pomysłów. Co o tym myślicie? Próbowałyście już tak robić?

Ja mam podobny problem, tzn. maly sie najada, ale kiedy probuje odciagnac pokarm, to jakos go tak malo:sorry: Tez niedlugo lecimy do Polski i czeka nas mase przeroznych zalatwien... Adas bedzie zostawal a moja mama. Dzis przed kapiela podalam mu na probe 50 ml mleczka SMA, kupilam gotowe w kartoniku 250 ml i ladnie zjadl, a np. cow & gate nie chcial. Probowalam i SMA jest slodkie :D
 
nathalie ja tez dokarmiam od dluzszego czasu bo maly nie chcial jesc z piersi :tak: a laktatorem amlutko wyciagam... teraz zjada ok 200ml z piersi a reszta to modyfikowane :tak:
 
Ja mam podobny problem, tzn. maly sie najada, ale kiedy probuje odciagnac pokarm, to jakos go tak malo:sorry:
mam tak samo. Ostatnio chciałam zacząć robić zapasy mleczka żeby mieć do kaszek czy kleików, ale ściągam max 10 ml popołudniami czy wieczorem i to nawet przez 20 minut :zawstydzona/y:
A rano jak dałam laktator na jedną pierś a niunię na drugą to wyciągnełam 95 ml :tak::-) Ssały jednocześnie - polecam ten sposób. Niunia ssie w tym samym czasie i działają hormonki :-) Niech któraś spróbuje. Tylko rano!
Co do laktatora - to u mnie nowość. Zakupiony właśnie specjalnie na kleiki i kaszki. Wypróbowany dopiero kilka razy. A kaszek jeszcze nie podałam. A to ściągnięte mleczko żal było wywalić i dałam później przez butle. Małej butla się nie podoba. I tu pytanie - czy takie 4 miesięczne dzieci jedzą mleczko przez smoczek 1 czy jakiś inny? Strasznie wolno leciało i mała się wkurzała. Po chwili mleczko wywaliłam i dałam cyca i mała się na niego rzuciła! :sorry:
 
Ardzesh, ja uzywam 1, zeby maly musial sie troche pomeczyc jak przy cycusiu i zeby go potem nie odrzucil. Jak na razie pije z butli tylko herbatki i wode, kilka razy dostal tez odciagniete mleczko, a wczoraj pierwszy raz na probe modyfikowane.;-)
 
reklama
na razie łyżeczka jest beee :(
Wcześniej dawałam jej wszystkie witaminy, probiotyki i debridat łyżeczką i teraz ma do niej awersję.
Muszę odpocząć od łyżeczki żeby zapomniała o tych przykrościach ;-):-)
Dopiero za miesiąc chcę dać jej łyżeczkę. Ale może spróbuję wcześniej...
 
Do góry