reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Karmienie maluszkow

:-D :-D :-D Po jajku nie było żadnej niepokojącej reakcji :-D Czyli mały od dzisiaj wcina już całe jajko, zastanawiam się tylko ile razy w tygodniu może je jeść.
 
reklama
lena to ale żarłoczek mleczny z Gai :) Natan tez pije ok 5 razy na dobę ale maksymalnie 150-180
anecznik to super ze małemu nic nie jest po jajku. jak sie wprowadza jajko w ok 11-12 m-cu to podaje sie 3-4 razy w tygodniu
 
anecznik to super ze małemu nic nie jest po jajku. jak sie wprowadza jajko w ok 11-12 m-cu to podaje sie 3-4 razy w tygodniu

Dzięki :-) Kamil będzie w siódmym niebie :-D

Dziś dostał ogórkową :-) była ciekawa czy zje, bowiem dostał wersje light :-) ale i tak była kwaskowata :-) zajadał się aż miło było patrzeć że moja zupka mu tak smakuje :-)
 
Moja wczoraj i dzisiaj wcinała pomidorową z cielęciną i makaronem. Do tego jeszcze pół marchewki i troche masełka:)
 
anecznik jak mu nic nie wyskoczy to pewnie niech je już całe jajko, ja jeszcze troszkę odczekam ale już też się przymierzam do całego jajka :)

dziewczyny ile razy dziennie wasze dzieci dostaja mleko?? mój to piłby tylko samo mleko. co dajecie na śniadanie i kolację??

U nas Polcia mleko pije max. 2 razy dziennie - po kąpieli ok. 19:30-20 (150-200ml z łyżeczką kaszki dla zagęszczenia) . Czasem dostaje jeszcze ok. 5 rano. W między czasie w nocy dostaje koło północy kaszkę i wodę albo herbatkę do picia. A w ciągu dnia: na śniadanko je kaszkę 150 ml, potem ok. 13 obiadek, ok. 16 deserek. A w między czasie najczęściej chrupki kukurydziane, czasem jak ja jem jabłko to jej daję kawałek bo inaczej sama by mi je wyrwała z ręki i zjadła :)
 
czy to jest możliwe, żeby dziecko przestało lubic mleko, które dostaje? jak podaje butlę z moim mlekiem to fiif pije, a jak dam nana to pluje nim, a pije to mleko już dośc długo, od grudnia na dwójkę przeszliśmy... jak jutro też tak zrobi, kupię mu na próbę jakieś inne
kuba tak zrobil z bebiko,,pil pil i nagle mu sie odechcialo,i gerbera mielismy
 
Dziewczyny! chcialabym dac mlodemu jakas wedline , ale z tego co zauwazylam w drobiowych jest laktoza (!) a Filip ma skaze...znacie jakichs producentow wedlin dobrych jakosciowo bez tej cholernej laktozy?
 
reklama
U nas dieta dosc uboga ze wzgl na skaze...
chcialabym jakos urozmaicic diete synkowi...macie jakies sprawdzone przepisy na deserki?
oprócz gotowych sloiczkow :) manna z owocami srednio mu podchodzi, robie czasem kisiel na soczku , ale wartosc odzywcza raczej marna :(
czy moge dac synkowi np jablko z cynamonem?
 
Do góry