reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem tutaj nowa ....

reklama
Witam wszystkie mamusie
Mam na imię Agnieszka Mam 25 lat i męża Pawła Nasz skarb przyszedł na świat 25tego stycznia :-) Jestem świeżo upieczoną mamą i mam nadzieję że znajdę na forum dużo praktycznych porad. Pozdrawiamy
 

Załączniki

  • IMG_4758.jpg
    IMG_4758.jpg
    479,3 KB · Wyświetleń: 40
zapraszamy na wątek nowe mamusie styczen 2008 rok tam piszą mamy nowe bo z stare mamy nas niechciały .ALE MY CIEBIE ZAPRASZAMY
 
Witam :) Także jestem tutaj Nowa :-)
Mam na imie Marta mam 22 lata, 12 stycznia 2008r. urodziłam córcie :)

Tak wramach wyjasnienie, kolezanka z poprzedniego postu łamie zasady na forum i zachwilie moze dostac ostrzeżenie.
Nie chcemy mam z watku Nowe mamy Styczeni 2008 bo one daja swoim maluszkom, kapusniaki, parówki, danonki, wożą dzieci do lekarza 1 kontaktu bo maja do pediatry 18 km i nie liczy sie dobro i zdrowie dziecka a czas stracony na 18 km, żałosne, woża dzieci do znachorek, co im kosci ustawiaja itd. mozna by wymieniac. Częsc została wywalona lub zupelnie wyproszona z innych f-rach. Jezeli takie cos ci pasuje to odsyłam do lektury i pisania z nimi jak chcesz cos normalniego to zapraszam na wątek Styczniowe mamusie 2008.
 
Tak wramach wyjasnienie, kolezanka z poprzedniego postu łamie zasady na forum i zachwilie moze dostac ostrzeżenie.
Nie chcemy mam z watku Nowe mamy Styczeni 2008 bo one daja swoim maluszkom, kapusniaki, parówki, danonki, wożą dzieci do lekarza 1 kontaktu bo maja do pediatry 18 km i nie liczy sie dobro i zdrowie dziecka a czas stracony na 18 km, żałosne, woża dzieci do znachorek, co im kosci ustawiaja itd. mozna by wymieniac. Częsc została wywalona lub zupelnie wyproszona z innych f-rach. Jezeli takie cos ci pasuje to odsyłam do lektury i pisania z nimi jak chcesz cos normalniego to zapraszam na wątek Styczniowe mamusie 2008.
Albi nie przesadzaj. Worze dziecko do lekarza pierwszego kontaktu( specjalizacja i nternista i pedjatra jak ostatnio się dowiedziałam), bo nie mam zamiaru tułać się cały dzień pociągiem ( rano o 6 pociąg, lekarz od 8 przyjmuje, a powrotny pociąg o 16), zresztą nie mam jak do niego nawet wsiąść z dzieckiem w wózku, bo nie ma peronu:wściekła/y:. A na cały dzień do miasta bez wózka, nie da rady. A co masz do kapuśniaku, ogórki kiszone dawać można, a kiszonej kapusty ugotowanej nie:confused:
Normalne jest według Ciebie obrarzanie ludzi i wyśmiewanie się z ich poglądów:confused:
 
reklama
ja nigdy nienapisałam że daje małej swinstwa do jedzenia,ani kapusniaku ani danonka nic z tych żeczy.A jedna z tamtych dziewczyn napisała że przezemnie forum sie schrzaniło i cyt WYNOCHA WIEC JAK TO MAM ROZUMIEĆ.Z ŻYWIENIE DZIECKA I JEGO REGUŁAMI SIE ZGADZAM ALE NIEZAWSZE.I NIKTÓRE MAMY NA TAMTYM WĄDKU DAWAJĄ DZIECIĄ TE SWINSTWA CO NAPISAŁAS I JAKOS NIEZOSTAŁY WYPROSZONE.Wiec przepraszam że tak napisałam pisz gdzie ci sie tylko podoba.PRZYZNAJE SIE DO BŁEDU I JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM.A JA TYLKO DO PEDIATRY JEŻDZE I TO JESZCZE PRYWATNIE BO NIEMA LEPRZEGO OD NIEJ,I U ZNACHORKI NIGDY NIEBYŁAM.A ŻE RAZ DAŁAM MAŁEJ OBLIZNĄC GOŁABKA TO ZATO ZOSTAŁAM WYPROSZONA ?Mi sie wydaje ze stawałam w obronie niktórych dziewczyn i dlatego zle robiłam i może dlatego .PRZEPRASZAM.PS SORY ZA BŁEDY
 
Do góry