reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

reklama
Patri super, że Julcia odstała się do przedszkola:tak:
Mamy, których maluchy się dostały: Można odetchnąć z ulgą... co?;-)

Rozalko
jak widać i na Kubusia przyszedł czas:tak: Samodzielność będzie ogromnym atutem, zwłaszcza kiedy siostra zbliża się wielkimi krokami;-)
 
super dziewczyny że dzieciaczki się wam dostały do przedszkola ....szkoda że Emilka nie :sorry2:
 
gratki dla dzieci ktore dostaly sie do przedszkola
GOSIA provbuj sie odwolac, mysle ze warto!
a my zmieniamy przedszkole i maM NADZIEJE ZE laILA JAKOS TO UDZWIGNIE::::
 
U nas po rekrutacji. Zgłosiłam Oliwkę do 5 przedszkoli, bo tyle u nas można było maksymalnie podać i nie dostała się do żadnego :no::eek: Naprawdę nie wiem co zrobić, oboje pracujemy, a do żłobka może chodzić tylko do końca lipca... W jednym przedszkolu jest na liście rezerwowej, oprócz tego złożyłam podanie jeszcze w przedszkolu prywatnym, ale narazie nie ma miejsc, więc muszę czekać. Mam nadzieję, że się sprawa rozwiąże na korzyść we wrześniu, może ludzie porezygują, bo jak nie, to nie będę miała co z dzieckiem zrobić od października :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tych rekrutacji nie kumam.
u nas obrodziło w same samotne matki :crazy: ciekawe bardzo.
Wiem, że dużo jest nieformalnych związków, no, ale bez przesady. Założę się, że ludzie podrabiali dokumenty, bo nie wierzę, żeby aż tyle ich było. No i był punkt dodatkowy za rodzeństw do 14 roku życia - wg mnie niesprawiedliwy bardzo punkt, bo więcej kosztuje utrzymanie uczącego się w szkole średniej i studiującego dziecka, niż ze szkoły podstawowej. No, ale mogę sobie pogadać, że kryteria były niesprawiedliwe, tylko tyle mogę ...
 
Do góry