reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

Kasiu, jak Oliwka?
Moja mała ma teraz przerwę chorobową, mam nadzieję, że po wszystkim wróci do przedszkola z takim zapałem jak do niego poszła:tak:
A tak wygląda jej przedszkole Nasze piękne nowe przedszkole
No super przedszkole,takie nowoczesne i świetna sala do ćwiczeń.
Ale jakos sie wydaje mało przytulne,może poszczególne sale,gdzie dziei przebywają najwięcej czasu jest inaczej.Ale ta sala do drzemki:sorry2:
 
reklama
Rozalka sale dla dzieciaczków bardzo przytulne i kolorowe, w oknach łazienkowych namalowane akwarium z morskimi rybkami typu nemo, dużo zabawek i kolorowych sprzętów np. małe sofki. Sala jest dwupoziomowa, na dole do zajęć z łazienką i częścią do spędzania wolnego czasu, drugi poziom to sypialnia z leżaczkami i biblioteczką. Pięknie zagospodarowane jest też na zewnątrz, duży plac zabaw i mini amfiteatr. Moim zdaniem nie można się do niczego przyczepić:tak:
 
Rozalka sale dla dzieciaczków bardzo przytulne i kolorowe, w oknach łazienkowych namalowane akwarium z morskimi rybkami typu nemo, dużo zabawek i kolorowych sprzętów np. małe sofki. Sala jest dwupoziomowa, na dole do zajęć z łazienką i częścią do spędzania wolnego czasu, drugi poziom to sypialnia z leżaczkami i biblioteczką. Pięknie zagospodarowane jest też na zewnątrz, duży plac zabaw i mini amfiteatr. Moim zdaniem nie można się do niczego przyczepić:tak:

No to super.Tylko pozazdrościć.
A jaki super plac zabaw.
Pewnie dużo chętnych było,co?
 
Dużo, składałam podanie w tamtym roku, ale w związku z budową były dwa terminy przyjęć od września do tymczasowego(mała klitka po filii naszej szkoły) i wtedy mowy nie było, bo miała 2,5 roku, a pierwszeństwo miały 3 latki i drugi nabór od 15 lutego do tego nowego, budowa skończyła się koło grudnia, do lutego wyposażali i kończyli w środku. Wczoraj był 2 dzień rekrutacji i już 107 podań wpłynęło, a można składać do końca miesiąca. My na szczęście mamy to z głowy, złożymy tylko druk o kontynuację:tak:
 
Rosmerta a ty oprócz tego u was to gdzie jeszcze chciałaś zapisać w razie co Hubka ?


ja nasze szanse widzę kiepsko nie wiem czemu :sorry2:
 
fajne przedszkole no i najwazniejsze ze corcia sie swietnie w nim czuje:-):tak:

ojej dopiero przeczytalam o OLI, mam nadzieje ze uraz jej szybko minie!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry