reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

witajcie kobitki :-)wczoraj wieczorkiem męczyły Julkę bole brzusia i w koncu dałam jej znow debridat, bo coś czuję że ta wysypka na brzuszku i łokciach to nie od tego. Spała od 23-5. A dziś rano patrzę a ona ma już na kolankach i łokciach (ale nie w zgięciach) wodniste krosteczki i liszaje, a wczoraj na kolankach miała piekną skórkę :-( ja już nie wiem co to może być i ide we wt do pediatry, ale jestem szczerze zaniepokojona ze to może być atopowe zapalenie skory:wściekła/y::angry::frown::growl::sad:

no i to własnie jest dziwne , że dziecko nie płacze jak chce jesc, a zawsze marudziła ssała mocno piąstki i to był dla mnie znak zeby dać butelke czy wczesniej piers. A teraz je z zegarkiem w reku, bo sama nie woła wogole:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
co 3-4 h to i tak nieźle! Moja Agatka w ciągu dnia je zwykle co 2 godziny a rano nawet częściej, na szczęście w nocy na raz śpi co najmniej 6 godzin :tak:
 
beata26- widze ze mamy bardzo podobny problem. mi gastrolog powiedzial ze debridat trzeba regularnie 2 tygodnie zeby byl efekt.
i zabronił herbatek koperkowych! tylko ewentualnie woda!!!

a moze twoje dziecko ma nietolerncje laktozy?? spróbujcie przejsc na nutramigen!
 
Dziewczyny, ja mam takie pytanie do was...Mojemu Jankowi wyskoczyła na twarzy plamka koloru jasnobrązowgo, wyglądająca mi na pieprzyk...I stale się powiększa :-(...Czy któraś z was zauważyła coś takiego u swojego dziecka?
 
dzięki stopi, a jak Lenka? Julka dziś ładnie spala od 23-6:30 :-) ale z mamą i tatą w łóżku bo inaczej by spała krócej:-( kupka po debridacie zielonkawa:baffled: czasem mam ochotę wszystko jej odstawić i sprawdzić jak będzie reagować

Powiem tak odstawilam Lenie wszytskie leki, lacznie z tymi na niedokrwistosc i kupy sa codziennie ,albo co 2 dni, tylko,ze teraz bardzo luzne... No ale fakt,ze sie nie meczy juz !!!! Jak brala tyle lekow, to naprawde biedulka meczyla sie z brzuszkiem... teraz jest znacznie lepiej!!
Beatko nie chce Cie martwic, ale uslyszalam kiedys od poloznej, ze jak dzieciatko ma kolki to czasem na nie nic nie dziala i poprostu musi przejsc przez nie.... Niestety takie sa czasem uroki niedojrzalosci uk. pokarmowego... :-( Wsplczuje Wam !! A ze spankiem to po 2 nockach srednich eraz jest super, mala znow przesypia noce slicznie. Oczywiscie nocne cycowanie jest, ale szybkie :-)
 
Dziewczyny, ja mam takie pytanie do was...Mojemu Jankowi wyskoczyła na twarzy plamka koloru jasnobrązowgo, wyglądająca mi na pieprzyk...I stale się powiększa :-(...Czy któraś z was zauważyła coś takiego u swojego dziecka?


KLEO-MY , na szczęście nie mamy takiego problemu.I wydaje mi się ,że to nie pikeprzyk jeżeli rośnie .Lepiej idz do skurnego!
 
reklama
Poradzcie mi co mam robic z Lena, zeby przestala mi brac glowe na jedna strone - zmiana strony snu w lozeczku nie pomogla, wieszanie koca na ta strone gdzie sie patrzy a na druga zabawki z muzyczka tez nie... na macie to samo jedna strona kroluje, zrobilam jej podpurke pod glowe,zeby nie przekrecala a ta strone to sie skubana odsuwa od niej i tak kladzie glowe na swoja strone. Jak jej na sile przekrecam to tak oporuje, ze nie jestem jej w stanie glowy przekrecic. I zamiast lepiej jest tylko gorzej... Juz nie mam na nia sposobu...
 
Do góry