reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedna czy dwie?

reklama
gratulacje :) tylko się nie stresuj jak ginekolog nic nie zobaczy bo to za wcześnie na potwierdzenie u lekarza. 2/3 tygodnie po spóźnionej miesiączce będzie coś widać ok. 1000 beta hcg jest sam pęcherzyk a czasem nawet i później. Wiec jeśli nie chcesz stresu - przesuń wizytę abyś nie myślała ze coś nie tak jest.
Wiem, wiem i dziękuję! Mam już jedno dziecko, a byłam u tej lekarz na kontrolę po stracie i teraz idę tak wcześnie skonsultować wyniki, zobaczymy czy postanowi wdrożyć jakieś dodatkowe leczenie, na razie mam zalecony acard od początku ciąży. ☺ staram się nie stresować i mam nadzieję, że wszystko się ułoży
 
Dziękuję ☺ z daty OM powinnam mieć termin na koniec czerwca, ale na razie staram się nie nakręcać za bardzo. W lipcu poroniłam i wolę dmuchać na zimne.
Ale mocno trzymam kciuki, żeby ta druga kreska na Twoim teście się pojawiła. A jak widzisz cień, kreska jest zabawiona na lekki róż?
Ja dopiero co testowałam, jutro powtórzę test, bo został mi ostatni i umówiłam się na przyszły tydzień na potwierdzenie u gina. 😊😊
Przykre 😢. Czyli to świeża sprawa będę trzymać kciuki! Daj znać jutro czy kreska jest mocniejsza. Jak na moje oko jest lekki róż 🤔
 
Wiem, wiem i dziękuję! Mam już jedno dziecko, a byłam u tej lekarz na kontrolę po stracie i teraz idę tak wcześnie skonsultować wyniki, zobaczymy czy postanowi wdrożyć jakieś dodatkowe leczenie, na razie mam zalecony acard od początku ciąży. ☺ staram się nie stresować i mam nadzieję, że wszystko się ułoży
trzymam kciuki 😍
 
Cześć dziewczyny. Nie byla bym sobą gdybym nie zrobila drugiego testu. Przesyłam zdjęcie 1z lampą 2 bez czekam na odpowiedzi :)
 

Załączniki

  • 20211021_085255.jpg
    20211021_085255.jpg
    424,4 KB · Wyświetleń: 208
  • 20211021_085920.jpg
    20211021_085920.jpg
    566,2 KB · Wyświetleń: 211
reklama
Do góry