reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

reklama
To ja wam się pochwalę podwójną bryka moich dzieci :
1474211574374.jpg
1474211587355.jpg

Długo szukałam wózka, który się zmieści do naszej małej windy w bloku i nie zabiłby nas finansowo. I co? Odezwała się do mnie dziewczyna -mama 1,5 rocznych bliźniaczek, że jeśli jestem chętna to mi odda wózek. Nic za niego nie chciała. Ma wszystko: gongolki, spacerówki, foteliki i ochraniacze na każdą wymienioną wyżej rzecz. Do tego jeszcze pół roku na gwarancji. Wierzyć mi się nie chciało. Wózek w super stanie. Mam zamiar wysłać jej duża paczkę w podziękowaniu. Tym bardziej, że ona ma 6 dzieci :)

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1474211574374.jpg
    1474211574374.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 490
  • 1474211587355.jpg
    1474211587355.jpg
    52,3 KB · Wyświetleń: 493
K8sad ale ladnie z jej strony, super bedziesz miala duzo lzej:)

A my chyba zostaniemy bez wozka. Niby wybrany ale na razie funduszy brak a kupic tak za 200-300 zl ale byle jaki to chyba bezsensowny wydatek bo ja jednak codziennie na ten spacer zamierzam wychodzic. Na razie stanelo na tym ze czekamy na pieniadze z ubezpieczenia i wozek kupimy po porodzie. W koncu i tak w ciagu tych dwoch czy trzech tygodni za wiele nie wyjde

Jestem w 32. tygodniu ciąży <3
 
Keejti- ja przy najstarszej też kupiłam wózek dopiero po porodzie ze względów właśnie finansowych. To dobry pomysł, zwłaszcza, że teraz można kupić bez wychodzenia z domu- przez neta. Niestety 15 lat temu nie miałam takiej opcji;-) ;)

Po licznych rozmyślaniach i planach zakupu wózka na 3 tys+fotelik i baza za tysiakaw końcu poszłam po rozum do głowy i kupiłam polską bryczkę za połowę tej kwoty:happy2:. Narzekałam na polskie wózki ale ten mi wpadł w oko, ma spoko opinie i jak dla mnie to spacerówkę też ma fajną, poza tym cena była naprawdę kusząca. Wczoraj dokładnie go obejrzałam w sklepie stacjonarnym, przetestowałam na różnych podłożach, a dziś zamówiłam i opłaciłam.
Wybrałam X- landera x cite. Mają wyprzedaż kolorystyki z zeszłego roku więc kosztował tylko 1500. Muszę jeszcze dokupić fotelik i bazę. Teraz pytanie, który fotelik lepszy: Maxi Cosi Cabriofix, Maxi Cosi Pebble, czy Be Safe Izi Go( niestety ten jest najdroższy)?
2qklekn.jpg
 
reklama
Mamo czworki xlandery są super, sama mam xa, a teraz kupilismy navingtona czyli ten sam producent. A co do fotelika to wprowadze trochę zamętu bo my kupiliśmy recaro privia z bazą, najlepiej wypada w testach. Jeśli chodzi o Twoje propozycje to izi go u nas odpadl ponieważ jak to powiedział pan sprzedawca jest bardzo wąski tam u góry i duże dxieci się nie mieszczą, wiec trzeba rozważyć indywidualnie według przewidzianej postury. Cabrio fix miałam przy starszym synku, wszystko ok złego słowa nie powiem jedynie ze spadł trochę na testach, ale to normalne bo to juz model jednak starszy. Pebble jest w dwóch wersjach podstawowej i wersji plus, różnią się wkładką i tym ze ten plus możemy zamontować na bazie 2 way fix. A potem tylko dokupić 2 fotelik pearl i jeździ dziecko na tej samej bazie. No ale ja tu o bazach a nie wiem cxy ty chcesz lub jej potrzebujesz. Ja jestem ogromną zwolenniczką bo samo juz wpięcie fotelika to sekunda a z pasem to jednka trzeba się trochę nawywijac. Poza tym z bazą jest stabilnej. Ale tak jak wspominałam ten recaro z bazą mają 5 gwiazdek, a wszystkie maxi cosi 4 na bazie. To trochę taka kontrowersja, bo wychodzi na to ze z bazą nie jest wcale bezpieczniej w tym przypadku.
 
Do góry