reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Ja na drugie nie zamierzam dygac choc planuje lekki bo prawda taka ze nawet choćby wazyl 5kg to nie wyobrazam sobie wnosic codziennie wozek plus dziecko torba i co tam jeszcze, u mnie nie ma miejca na dole ale sam zlozony stelaz mam zamiar przypinac linka od roweru do takiej rury przy wejsciu i tyle, nie powinno nikomu przeszkadzac mysle

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Kurcze te bloki..
Żeby jeszcze wózkarnia albo jakieś pomieszczenie było.
U nas na klatce nie można zostawiać, zresztą taka wąska że jakby postawić rozłożony wózek to ciężko byłoby przejść.

Póki co zobaczymy jak będzie się sprawował crescent, może nie będzie aż tak źle? Choć 20 kg + ewentualne zakupy..
Najwyżej kupimy coś lekkiego, tylko jak śniegu nasypie to zwykły wózek może nie dać rady.. Tutaj nie bardzo przejmują się odśnieżaniem..
 
Pterusinska zobaczycie jak się będzie sprawował ten pierwszy i wówczas podejmiecie decyzję. Ewentualnie na krótki Twoj i maluszka wypad do sklepu może zamiast gondolki fotelik do stelaża przypniesz i po problemie

Jestem w 34 tc, Tp 03.11 córcia
 
No tez bym sie wstrzymała i zobaczyła jak wyjdzie w praktyce, tym bardziej zenprzez pierwsze 2-3 tygodnie i tak spacery raczej w grę nie bedą wchodzić. Ja na szczescie nie mam problemu i navington mimo ze ciężki to zima mu nie straszna. A na wiosnę kupimy baby jogger city elite, aczkolwiek cały czas lookam czy jakiejś promo nie ma :p (jakby któraś słyszała to proszę dawać znać). Zima to nawet torba do wózka jak tylko spacer potrzebna nie jest;) zawsze mozna zostawić na chwile i maz wniesie po pracy a rano zniesie. Bloki bez windy zwłaszcza to utrapienie dla mam:( wiec współczuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagros u nas raczej zamknieta i ja teraz spacerowke zostawiam rozlozona choc przejscie zajmuje ale nie jest duza i nikt się nie skarzy. Ale gondoli i tak sobie nie wyobrazam zostawiac a stelaz nowy to dla bezpieczeństwa lepiej przypinac

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
ja dopiero dziś zajrzałam na ten wątek :D i tak tylko z grubsza przeleciałam
mój wózek zamówiony czas oczekiwania do 4 tyg ale mam nadzieję, że aż tyle czekać nie będę ale widzę, że Wy wózki wybieracie z górnych półek, dobrze że nie wiecie o jakim mój na początku mówił :szok::szok::szok:
 
Pozwolę sobie dołączyć do rozmowy ;) Czas goni a ja dalej nie jestem pewna co do wózka... Teoretycznie chcemy Jedo Bartatina Alu Plus, ale nie mam możliwości zobaczyć go na żywo a mam wątpliwości co do wysokości na jakiej jest gondola.
W tym wózku odległość między ziemią a dnem gondoli to podobno 55cm. Wydaje mi się, że to bardzo nisko (zwłaszcza przy moich problemach z kręgosłupem). Wasze gondole też są tak nisko?
 
reklama
Do góry